Skandal w meczu Brazylii z Argentyną. Niespotykane sceny!

Do niecodziennych wydarzeń doszło podczas wczorajszego meczu Brazylii z Argentyną. Kilka minut po rozpoczęciu spotkanie zostało przerwane, ponieważ policja chciała zatrzymać czterech zawodników gości.

Powodem wielkiego zamieszania było złamanie protokołu sanitarnego przez czterech piłkarzy reprezentacji Argentyny. Trzech z nich przebywało na boisku, kiedy mecz został przerwany.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Według przepisów obowiązujących w Brazylii, każda osoba, która na 14 dni przed przylotem do tego kraju przebywała w Wielkiej Brytanii, musiała poddać się dwutygodniowej kwarantannie. Emiliano Buendia i Emiliano Martinez z Aston Villi oraz Giovani Lo Celso i Cristian Romero z Tottenhamu zataili ten fakt w formularzu po przylocie.

Media donosiły o tym już na kilka godzin przed meczem informując, że zawodnikom grozi nawet deportacja z Brazylii. Mimo to spotkało rozpoczęło się normalnie. Jednak kilka minut potem na murawę wkroczyli funkcjonariusze Anvisy, żeby zatrzymać piłkarzy, którzy złamali przepisy.

Chaos trwał przez około pół godziny. Argentyńczycy zeszli do szatni, a według doniesień mediów, policja próbowała wyprowadzić czwórkę zawodników. W międzyczasie trwały negocjacje ze służbami sanitarnymi w sprawie kontynuowania meczu.

Ostatecznie spotkanie zostało przełożone na inny termin, a CONMEBOL zwrócił się do FIFA o reakcję. Zastanawiający jest fakt, że piłkarze nie zostali zatrzymani wcześniej i pozwolono rozpocząć mecz. Reakcja brazylijskich funkcjonariuszy nastąpiła zdecydowanie za późno.

Najnowsze artykuły