Słowa Sylwii Peretti o zmarłym synu przyprawiają o ciarki. Mówiła o jego głównej wadzie

Sylwia Peretti o wypadku syna rozmawiać dziś nie potrafi. Zginął on w ubiegłą sobotę w wyniku tragedii. 24-letni Patryk prowadził wtedy sportowe renault. Wraz z trójką znajomych rozbił się przy Moście Dębnickim w Krakowie. Wszyscy zginęli na miejscu. Choć początkowo przedstawiciel celebrytki przekonywał, że to ktoś inny kierował pojazdem, szybko wyszło na jaw, że jednak kierowcą był jej syn. To niepodważalne ustalenia policji i prokuratury. 

Ta katastrofa wstrząsnęła krajem. Zapewne i tak zyskałaby rozgłos medialny. Jednakże to, że w wypadku życia stracił syn celebrytki sprawiło, że od kilku dni rozpisują się o nim wszystkie media w kraju. Sylwia Peretti, która straciła syna, zyskała sławę dzięki wieloletnim występom w serialu Królowe życia

NIE PRZEGAP!

Brak postów do wyświetlenia

Patryk miał okazję występować u jej boku w popularnej produkcji TTV. Patryk słynął z dużej pewności siebie i zamiłowania do szybkiej jazdy oraz sportowych samochodów. Niestety, pasja łączona z nierozwagą okazała się tragiczna w skutkach. 

Sylwia Peretti o zmarłym Patryku

Jak wczoraj informowaliśmy, samochód 24-letniego syna Peretti był dobrze znany wielu mieszkańcom Krakowa. Miał – jak donosił chociażby fakt24.pl – „siać postrach” na ulicach tego miasta. Jego matka doskonale wiedziała, w jaki sposób jeździ Patryk. 

Opowiadała o tym w jednym z wywiadów, wskazując główną wadę swojego syna. Gdy wypowiadała te słowa, Patryk oczywiście jeszcze żył. Obecnie wieloletnia gwiazda „Królowych życia” nie chce udzielać wywiadów. Co jest oczywiście zrozumiałe. 

– Mój młody ma jedną dużą wadę, że zamiast jechać faktycznie na tor się wybawić, to niestety śmiga po mieście – przyznała Sylwia Peretti, cytowana przez Onet. Z kolei na wszelkie ataki na siebie i swojego syna zareagowała publicznie słowami: – Mamy gdzieś to, co ludzie o nas myślą. Ważne, żeby pamiętać, skąd się pochodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły