Pijana Gessler zamieściła post o 3 w nocy? Trudno ją zrozumieć

POPULARNE DZIŚ

Przeróżne treści w swoich mediach społecznościowych publikuje Magda Gessler. Znana restauratorka i autorka „Kuchennych rewolucji” nierzadko wywołuje mniejsze lub większe „kryzysy w social mediach”. Tym jednak razem – w naszej opinii – posunęła się o krok za daleko.

Gwiazda TVN jest najbardziej rozpoznawalnym kulinarnym autorytetem w Polsce. Na Facebooku czy Instagramie cieszy się gronem milionów obserwujących. Często komunikuje się z nimi, najczęściej dzieląc się przyjemnymi momentami ze swojego życia. 

Gessler pijana czy potwornie zmęczona? Dziwny post autorki Kuchennych rewolucji

Natomiast w nocy z czwartku na piątek 10 lutego 2023 roku Magda Gessler opublikowała coś, co… no właśnie. Coś, co trudno nawet opisać. Zwyczajowo zamieściła swoje zdjęcie, tak zwane selfie, które okrasiła opisem. Totalnie niemożliwym do rozszyfrowania: 

Cytujemy więc (pisownia oryginalna): Dobranoc …. Kto dpi kto. Scxyns dzień kto buszuje .. po lodowce ? ha ha ? #mg. 

Magda Gessler wpis Kuchenne rewolucje TVN 10 lutego 2023

Prokuratura mówi, że od sekcji zwłok Mateusza Murańskiego wiele zależy. Rzeczniczka prasowa komentuje

Cóż – nie śmiemy posądzać pani Magdy Gessler o publikowanie wpisów pod wpływem alkoholu. Zatem w tej sytuacji pasowałoby tutaj bardziej pytanie nie o to czy gwiazda TVN była trzeźwa, a… „co autor miał na myśli”. W istocie bowiem opis przytoczonego posta stanowi niemałą łamigłówkę.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x