100 milionów funtów za gwiazdę Aston Villi? Transfer coraz bardziej możliwy

Fabrizio Romano potwierdził, że Manchester City negocjuje z Aston Villą transfer Jacka Grealisha. The Citizens są skłonni zaoferować klubowi z Birmingham 100 milionów funtów, ale obecny klub Anglika wierzy w jego pozostanie.

Manchester City cały czas pracuje nad wzmocnieniami. Jednym z głównych celów transferowych The Citizens jest właśnie gwiazdor Aston Villi. Pomocnik ma za sobą znakomity sezon klubowy, do tego zdobył srebrny medal mistrzostw Europy.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Włoski dziennikarz Fabrizio Romano poinformował, że Manchester City wczoraj rozpoczął już rozmowy z Aston Villą. Najprawdopodobniej nie będą one trwały długo. Według Romano, decyzja może zostać podjęta w przyszłym tygodniu.

Z kolei John Percy z Daily Telegram podał, że oferta Manchesteru City opiewa na 100 milionów funtów. Jeśli do transferu by doszło, wtedy Grealish stałby się najdroższym w historii Anglikiem oraz pobiłby rekord Premier League należący do Paula Pogby, gdy przechodził do Manchesteru United w 2016 roku.

Aston Villa nie chce jednak pozbywać się swojej największej gwiazdy. Choć oferta The Citizens jest bardzo wysoka, to klub z Birgmingham zaproponowało Grealishowi nową umowę. Teraz ruch należy do reprezentanta Anglii. Jeśli odrzuci ofertę, wtedy Aston Villa będzie musiała go sprzedać.

Do tej pory najpoważniejszych wzmocnień dokonał największy rywal The Citizens, czyli Manchester United. Na Old Trafford w przyszłym sezonie zagrają Jadon Sancho i Raphael Varane.

Najnowsze artykuły