Strona głównaZOBACZSłowa Anny Lewandowskiej o religii wstrząsnęły krajem. Przypomniał je radny PiS

Słowa Anny Lewandowskiej o religii wstrząsnęły krajem. Przypomniał je radny PiS

Czy Anna Lewandowska jest wierząca? Jak się okazuje, tak. Żona najlepszego polskiego piłkarza dwa lata temu opowiedziała o tym dziennikarzowi „Sportowych Faktów”. Dziś jej słowa wybrzmiewają raz jeszcze – przypomniał je jeden z łódzkich radnych.

Anna Lewandowska o religii

Wśród celebrytów popularne jest krytykowanie wiary katolickiej. Nie wszyscy jednak ulegają temu trendowi. Jak wynika ze słów Anny Lewandowskiej, jest ona wręcz dumna z tego, że została wychowana w duchu katolickim.

Znana trenerka, a także małżonka Roberta Lewandowskiego wyznała, że jako mała dziewczynka niechętnie uczęszczała na nabożeństwa. Z czasem jednak zaczęła doceniać wpływ, jaki religia wywarła na jej życie.

Kuba Wojewódzki przyłapany na Orlenie. Zdjęcia obiegają sieć

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

– Cieszę się, że jestem wychowana na religijnym kręgosłupie moralnym – tłumaczyła wówczas Lewandowska. Następnie sprecyzowała myśl słowami, które nie pozostawiają złudzeń w kwestii jej podejścia do religii:

„Zazwyczaj unikam tych tematów. Ale tak, jesteśmy osobami wierzącymi. Jestem wychowana w religijnym duchu. W tradycyjnej rodzinie, gdzie co niedzielę chodziło się do kościoła. Czasem mama wyganiała mnie na mszę, ja się buntowałam, ale ostatecznie szłam”.

Stonowana wypowiedź trenerki

Anna Lewandowska, jak to ma w zwyczaju, sprecyzowała swoją wypowiedź tak, by nikt nie miał szczególnych powodów do ataków na nią. Wytłumaczyła, że choć wiara jest w jej życiu ważna, to absolutnie „nie popadła w fanatyzm”.

Anna Lewandowska o religii

Cytowana przez dziennikarza „Wirtualne Polski” trenerka zaznaczyła, że nie jest tak, że regularnie pojawia się w pierwszej ławie kościoła. Swojego wyznania „absolutnie się jednak nie wstydzi”. Co oczywiste, słowa te zaimponowały milionom wierzących Polaków.

źródło: kobieta.wp.pl

Smutne doniesienia się potwierdziły. Chodzi o Elżbietę Jaworowicz

Przez dekady była postacią kultową. Przede wszystkim niezwykle rozpoznawalną. Elżbieta Jaworowicz i jej "Sprawa dla reportera" przetrwała naprawdę...

Dagmara z „Królowych życia” wróci do więzienia? Szokujące doniesienia obiegają sieć

Temat Dagmary Kaźmierskiej znowu szerokim echem odbija się w mediach internetowych. Gwiazda popularnego programu "Królowe życia" znalazła się...

Czy Michał Probierz ma żonę i dzieci? Będziecie w szoku: Jak na 51-latka – nieźle

Michał Probierz zyskuje coraz większą popularność wśród kibiców. Selekcjoner reprezentacji Polski odmienił grę biało-czerwonych, a sam dał poznać...

Była prawdziwą damą. Smutne wieści z domu Beaty Tyszkiewicz

Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że Beata Tyszkiewicz będzie w show-biznesie do końca swoich dni. Prawdziwa dama,...

Ostatnie newsy