Słowa Anny Lewandowskiej o religii wstrząsnęły krajem. Przypomniał je radny PiS

Czy Anna Lewandowska jest wierząca? Jak się okazuje, tak. Żona najlepszego polskiego piłkarza dwa lata temu opowiedziała o tym dziennikarzowi „Sportowych Faktów”. Dziś jej słowa wybrzmiewają raz jeszcze – przypomniał je jeden z łódzkich radnych.

Anna Lewandowska o religii

Wśród celebrytów popularne jest krytykowanie wiary katolickiej. Nie wszyscy jednak ulegają temu trendowi. Jak wynika ze słów Anny Lewandowskiej, jest ona wręcz dumna z tego, że została wychowana w duchu katolickim.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Znana trenerka, a także małżonka Roberta Lewandowskiego wyznała, że jako mała dziewczynka niechętnie uczęszczała na nabożeństwa. Z czasem jednak zaczęła doceniać wpływ, jaki religia wywarła na jej życie.

Kuba Wojewódzki przyłapany na Orlenie. Zdjęcia obiegają sieć

– Cieszę się, że jestem wychowana na religijnym kręgosłupie moralnym – tłumaczyła wówczas Lewandowska. Następnie sprecyzowała myśl słowami, które nie pozostawiają złudzeń w kwestii jej podejścia do religii:

„Zazwyczaj unikam tych tematów. Ale tak, jesteśmy osobami wierzącymi. Jestem wychowana w religijnym duchu. W tradycyjnej rodzinie, gdzie co niedzielę chodziło się do kościoła. Czasem mama wyganiała mnie na mszę, ja się buntowałam, ale ostatecznie szłam”.

Stonowana wypowiedź trenerki

Anna Lewandowska, jak to ma w zwyczaju, sprecyzowała swoją wypowiedź tak, by nikt nie miał szczególnych powodów do ataków na nią. Wytłumaczyła, że choć wiara jest w jej życiu ważna, to absolutnie „nie popadła w fanatyzm”.

Anna Lewandowska o religii

Cytowana przez dziennikarza „Wirtualne Polski” trenerka zaznaczyła, że nie jest tak, że regularnie pojawia się w pierwszej ławie kościoła. Swojego wyznania „absolutnie się jednak nie wstydzi”. Co oczywiste, słowa te zaimponowały milionom wierzących Polaków.

źródło: kobieta.wp.pl

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły