Kuba Wojewódzki przyłapany na Orlenie. Zdjęcia obiegają sieć

Celebryta stacji TVN, Kuba Wojewódzki, został sfotografowany podczas tankowania na stacji paliw Orlen. W sieci momentalnie zawrzało, gdyż środowisko związane z antyrządową stacją, a także opozycją, już wiele miesięcy temu sugerowało bojkot „rządowego” koncernu. Zdjęcia Wojewódzkiego opublikował m.in. warszawski radny Zjednoczonej Prawicy – Cezary Wąsik.

Orlen znajduje się na celowniku przeciwników rządu już od kilku lat. Jednakże to w ostatnim okresie państwowemu koncernowi paliwowemu „dostaje się” szczególnie. Ma to związek między innymi z wykupieniem przez Orlen udziałów w wydawnictwie Polska Press. Nie bez znaczenia są również wątpliwości związane z prezesem Danielem Obajtkiem.

Cios dla sympatyków ojca Rydzyka: To prawdopodobnie koniec

Czy miał fanów? Trudno powiedzieć. Raczej ludzi, którzy naprawdę mocno starali się wierzyć w jego żarliwy katolicyzm. Ojciec Tadeusz Rydzyk na przestrzeni ponad trzech...

Wyciekły wewnętrzne sondaże PiS-u! Onet: to zmienia wszystko

Z siedziby PiS przy Nowogrodzkiej znów są "wycieki". Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie jest tym faktem zachwycony. Tym bardziej, że do zakulisowych działań jego...

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

Kuba Wojewódzki tankuje na stacji Orlen – zdjęcia

W piątek 7 maja w mediach społecznościowych znalazły się zdjęcia nowych koalicjantów obecnego rządu – posłów Lewicy – raczących się hot-dogami z Orlenu. To wzbudziło oczywiste kontrowersje w środowiskach antyrządowych. Albowiem Adrian Zandberg i jego ludzie nie dość, że kupują na Orlenie, to jeszcze chwalą się tym w sieci.

Jak się jednak okazuje, nie tylko oni dopuszczają się „zdrady”. Na Orlenie tankuje bowiem również Kuba Wojewódzki – showman od lat związany z TVN-em.

– Czy Pani redaktor Kolenda-Zaleska i redaktor Konrad Piasecki są równie oburzeni, jak Kuba Wojewódzki tankuje na Orlenie? Ciekawe czy jego auto „krztusi się” na Vervie? Czy inni dziennikarze TVN też tankują na Orlenie? Czekam na szczere oburzenie – napisał Cezary Wąsik ze Zjednoczonej Prawicy. Do swojego wpisu polityk załączył zdjęcia, na których widać żółte Lamborghini Urus Wojewódzkiego ustawione przy dystrybutorze na stacji Orlen.

Warto przypomnieć, że jeszcze w marcu Kuba Wojewódzki kpił z prezesa Orlenu – Daniela Obajtka – nazywając go „Napoleonem prawicy”.

źródło: mPress

2 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Wg najszarszych
Wg najnowszych Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
gienek
gienek
2 lat temu

To jest Lamborghini Urus a nie Porshe

Najnowsze artykuły

2
0
Skomentuj ten artykułx