Barbara Mularczyk jest nie do poznania. Tak wygląda Mariolka z „Kiepskich” teraz, w 2022 roku

Szerokiej publiczności znana jako Mariolka ze Świata według Kiepskich, czyli kultowego sitcomu Polsatu. W rzeczywistości 38-letnia dziś Barbara Mularczyk nie przypomina już zbuntowanej nastolatki, w której rolę wcielała się przed laty. Najnowsze zdjęcia idealnie to obrazują. Jak serialowa Mariola Kiepska wygląda teraz, w 2022 r.?

Michał Szpak publicznie wyśmiany przez znanego dziennikarza. To nagranie wywoła burzę

„Kiepscy” cieszyli się przez szereg lat ogromnymi rzeszami fanów. Niestety, z biegiem czasu zapalonych sympatyków sitcomu, który swoje lata świetności przeżywał na początku XXI wieku było coraz mniej. W efekcie w ubiegłym roku zakończono jego produkcję.

Aktorów ze Świata według Kiepskich spotkał różny los. Najlepiej radzi sobie Andrzej Grabowski – odtwórca roli Ferdka. Nieco gorzej przędzie jego serialowa żona Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka). Problemy ma również Bartosz Żukowski, czyli Walduś. A co z Basią Mularczyk, jedyną siostrą wspomnianego Waldemara?

Skandaliczne słowa Elżbiety Jaworowicz. Nie do wiary, że TVP tego nie wycięło

Mariolka z Kiepskich teraz. Czyli Barbara Mularczyk w 2022 r. Najnowsze zdjęcia

O prywatnych kłopotach Barbary Mularczyk nie słyszeliśmy. Wielu odbiorców jest jednak zdumionych tym, jak kobieta zmieniła się na przestrzeni lat. Była nastolatką, gdy pod koniec lat 90. Świat według Kiepskich wchodził na ekrany.

Mariola Kiepska

Grabowski ujawnił, jaka Krystyna Feldman była naprawdę. Aktor nie ma dobrych wspomnień

Bez wątpienia w tamtym okresie była także obiektem westchnień wielu rówieśników. Teraz Mariolka Kiepska jest już dorosłą kobietą. Najnowsze zdjęcia Basi Mularczyk mogą zadziwić wielu. Nie jest ona aktywna w social mediach, lecz czujni fotoreporterzy nie próżnują:

Barbara Mularczyk

Mariolka Świat według Kiepskich Barbara Mularczyk 2022 teraz dziś

Mariolka Świat według Kiepskich Barbara Mularczyk 2022 teraz

Dorastała na naszych oczach

Barbara Mularczyk urodziła się 5 kwietnia 1984. Zatem gdy premierę miał pierwszy odcinek Świata według Kiepskich, miała zaledwie 15 lat. Tak więc stwierdzenie, że dziewczyna dorastała na naszych oczach nie będzie przesadą.

Dziś zbliżająca się do 40-stki aktorka niezbyt często pojawia się w mediach. Na przestrzeni ostatnich lat otrzymała jedynie epizodyczną rolę w Pierwszej miłości. Nieszczególnie chętnie udziela również wywiadów. Niestety, wiele wskazuje na to, że wraz z serialem, z przestrzeni publicznej zniknie kilku rozpoznawalnych dzięki „Kiepskim” aktorów.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx