„Bejba” Blanki w wykonaniu Britney Spears, Shakiry i Sanah? Niezwykłe nagranie podbija sieć

Utwór „Solo”, który Blanka wykonała na Eurowizji reprezentując Polskę, podbił serca nie tylko rodaków. Nasza „Bejba” wpadła w ucho setkom tysięcy słuchaczy z całego świata. Istnieje zatem spore prawdopodobieństwo, że obśmiewany do niedawna utwór stanie się letnim hitem również poza naszym krajem. 

Eurowizji nie wygrała, ale – mając w pamięci preselekcje – nie możemy nie przyznać, że w ciągu kilku tygodni poczyniła ogromne postępy. Blanka wypadła w Liverpoolu naprawdę przyzwoicie, a jej hit pt. „Solo” w szybkim tempie zyskuje popularność.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Widać to chociażby po liczbie odsłon jej eurowizyjnych występów w serwisie YouTube. W sekcji komentarzy również daje się odczuć, że Polka spodobała się sporej rzeszy odbiorców, piszących pochlebne recenzje z różnych stron świata.

BEJBA w wykonaniu Britney Spears, Shakiry i Sanah?

Również na platformie YouTube pojawiło się w ostatnich dniach niezwykłe nagranie. Jedna z wokalistek-hobbystek zaprezentowała, jak nasza eurowizyjna „Bejba” brzmiałaby w wykonaniu takich artystek jak Britney Spears, Sanah czy… Shakira.

Młoda Polka w imponujący sposób imituje manierę głosu poszczególnych wokalistek. Dzięki temu utwór „Solo”, z którego znana jest Blanka, faktycznie brzmi z jej ust jak wykonywany przez którąś ze wskazanych gwiazd. Nagranie poniżej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły