Chłopak Roksany Węgiel ma syna. Matką jego dziecka jest znana aktorka!

Jakiś czas temu Roksana Węgiel zdradziła, że jej serce jest już zajęte. Jak się okazuje jej wybrankiem jest 26-letni Kevin Mglej. Mężczyzna jest autorem piosenek i ma syna z jedną z polskich aktorek.

Roksana Węgiel ma już 18 lat. Trudno uwierzyć w ten fakt, cała Polska poznała młodą piosenkarkę, gdy była jeszcze małą dziewczynką. Jej udział w „The Voice Kids” zapewnił jej popularność, a zwycięstwo w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci spowodowało gwałtowny rozwój kariery młodej gwiazdy.

Nowy ukochany Roksany Węgiel to Kevin Mglej

Życie prywatne wokalistki budzi zainteresowanie. Roksana Węgiel wzbudzała wiele kontrowersji strojami i makijażem, zdaniem fanów nie dostosowanym do jej młodego wieku. Podzielenie się z fanami informacją o jej wybranku też wzbudziło niemałe zainteresowanie.

Roksana Węgiel spotyka się aktualnie z 26-letnim Kevinem Mglejem. Piosenkarka wspominała, że nikogo wcześniej nie była tak pewna, jak właśnie jego. Młoda wokalistka wydaje się naprawdę poważnie traktować ten związek. Różnica wieku nie jest dla pary żadną przeszkodą, a rodzice gwiazdy nie mają nic przeciwko.

Jak się okazuje o 8 lat starszy partner Roksany Węgiel jest autorem tekstów piosenek. Posiada również cztery przedsiębiorstwa. Mężczyzna znalazł się na celowniku mediów i zdążył się już odnieść do niektórych faktów. Wybranek młodej gwiazdy wyjawił, że nie był nigdy żonaty, ale ma za to dziecko. Syn jest owocem miłości Kevina Mgleja i Malwiny Dubowskiej. Jak się okazuje aktorka była kiedyś związana z ukochanym Roksany Węgiel.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx