Dramat! Najpierw bramka, a potem KONTUZJA reprezentanta Polski [WIDEO]

POPULARNE DZIŚ

Piotr Zieliński zaliczył kolejny, kapitalny mecz w Lidze Mistrzów. Reprezentant Polski i pomocnik SSC Napoli zdobył gola w meczu przeciwko Ajaxowi Amsterdam. Napoli wygrało 6:1. Niestety, z powodu kontuzji Piotr Zieliński nie dokończył tego spotkania.

Kolejny dzień w biurze – tak można określić mecz Napoli z Ajaxem. Lider włoskiej Serie A nie miał żadnych litości dla rywala z Holandii i pewnie wygrał 6:1.

Jedną z głównych ról w tym spotkaniu odegrał Piotr Zieliński. Pomocnik reprezentacji Polski znów zagrał świetne zawody, a wszystko ukoronował piękną bramką. Tuż przed przerwą Napoli wyprowadziło zabójczą kontrę. Anguissa zagrał prostopadłą piłkę do naszego reprezentanta, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i bez problemu umieścił futbolówkę w siatce.

Zobaczcie sami trafienie Piotra Zielińskiego na poniższym filmie.

Do przerwy było więc 3:1 dla Napoli, a w drugiej połowie Włosi dołożyli jeszcze kolejne trzy trafienia. Reprezentant Polski niestety nie wyszedł już na drugą połowę. I nie był to pomysł trenera Luciano Spallettiego, żeby dać mu odpocząć.

Według doniesień włoskich mediów nie jest to groźna kontuzja i za kilka dni Piotr Zieliński powinien wrócić do treningów. Jego występ na mistrzostwach świata nie jest więc zagrożony.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x