Gessler dodała selfie z ukochanym. Ale ludzie zwracają uwagę tylko na 1 szczegół

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski od dłuższego czasu tworzą szczęśliwą parę. Restauratorka usycha z tęsknoty za każdym razem, gdy jej ukochany przebywa za oceanem, a ona musi pracować w Polsce, robiąc chociażby kolejne odcinki Kuchennych rewolucji.

Autorka Kuchennych rewolucji uwielbia chwalić się chwilami spędzanymi wspólnie z partnerem. Gdy nie ma go obok, nie omieszka zamieszczać smutnych, nostalgicznych wpisów wyrażających ogromną tęsknotę. Tak było chociażby w czasie pandemii. 

Media: zabraknie pieniędzy na 14. emerytury? ZUS ma problem, którego nie przewidział

Teraz natomiast Magda Gessler i Waldemar Kozerawski znów spędzają czas razem. Na Instagramie i Facebooku restauratorka zamieściła selfie z partnerem. Większość komentarzy nie dotyczyła jednak ogółu zdjęcia, a jednego (czy może dwóch?) szczegółu. 

Gessler znów u boku ukochanego. Kozerawski zachwycił fanki

Różne komentarze można znaleźć pod zdjęciami Magdy Gessler. Zarówno skrajnie pozytywne, jak i skrajnie negatywne. Charakterna to bowiem osobowość. Jednym podoba się styl bycia i prowadzenia programu prezentowany przez gwiazdę TVN, innym wręcz przeciwnie.

PKO BP przedstawia prognozy. Emeryci i pobierający 500 plus załamani

Tym jednak razem, gdy Gessler opublikowała fotografię z ukochanym u boku, komentujący bynajmniej nie skupiali się w większości na samej restauratorce. Uwagę fanów – a właściwie głównie fanek – zwróciły… oczy partnera kulinarnej gwiazdy: 

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski Sierpień 2022

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski Sierpień 2022

„Oczy tego pana są niesamowite” – pisze jedna z fanek. „Piękna jak zawsze, ale oczy pani męża są cudne” – wtóruje jej inna komentująca. Podobnych opinii było multum. Wygląda zatem na to, że gwiazda TVN musi mocno trzymać swojego ukochanego. Z internetowych dyskusji wynika, że wiele pań chętnie zajęłoby jej miejsce. 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx