Strona głównaRedakcja polecaGessler dodała selfie z ukochanym. Ale ludzie zwracają uwagę tylko na 1...

Gessler dodała selfie z ukochanym. Ale ludzie zwracają uwagę tylko na 1 szczegół

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski od dłuższego czasu tworzą szczęśliwą parę. Restauratorka usycha z tęsknoty za każdym razem, gdy jej ukochany przebywa za oceanem, a ona musi pracować w Polsce, robiąc chociażby kolejne odcinki Kuchennych rewolucji.

Autorka Kuchennych rewolucji uwielbia chwalić się chwilami spędzanymi wspólnie z partnerem. Gdy nie ma go obok, nie omieszka zamieszczać smutnych, nostalgicznych wpisów wyrażających ogromną tęsknotę. Tak było chociażby w czasie pandemii. 

[irp posts=”15305″ name=”Media: zabraknie pieniędzy na 14. emerytury? ZUS ma problem, którego nie przewidział”]

Teraz natomiast Magda Gessler i Waldemar Kozerawski znów spędzają czas razem. Na Instagramie i Facebooku restauratorka zamieściła selfie z partnerem. Większość komentarzy nie dotyczyła jednak ogółu zdjęcia, a jednego (czy może dwóch?) szczegółu. 

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Gessler znów u boku ukochanego. Kozerawski zachwycił fanki

Różne komentarze można znaleźć pod zdjęciami Magdy Gessler. Zarówno skrajnie pozytywne, jak i skrajnie negatywne. Charakterna to bowiem osobowość. Jednym podoba się styl bycia i prowadzenia programu prezentowany przez gwiazdę TVN, innym wręcz przeciwnie.

[irp posts=”15320″ name=”PKO BP przedstawia prognozy. Emeryci i pobierający 500 plus załamani”]

Tym jednak razem, gdy Gessler opublikowała fotografię z ukochanym u boku, komentujący bynajmniej nie skupiali się w większości na samej restauratorce. Uwagę fanów – a właściwie głównie fanek – zwróciły… oczy partnera kulinarnej gwiazdy: 

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski Sierpień 2022

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski Sierpień 2022

„Oczy tego pana są niesamowite” – pisze jedna z fanek. „Piękna jak zawsze, ale oczy pani męża są cudne” – wtóruje jej inna komentująca. Podobnych opinii było multum. Wygląda zatem na to, że gwiazda TVN musi mocno trzymać swojego ukochanego. Z internetowych dyskusji wynika, że wiele pań chętnie zajęłoby jej miejsce. 

Siostra Kipiel-Sztuki przerwała milczenie. Oto, co naprawdę zabiło aktorkę

Echa śmierci Marzeny Kipiel Sztuki wciąż nie milkną. Gwiazda "Świata według Kiepskich" przedwczoraj wyruszyła w ostatnią drogę. Podczas...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Upadek Anny Marii Wesołowskiej? Oto, co teraz robi sędzia znana z TVN-u

Anna Maria Wesołowska była niegdyś prawdziwą gwiazdą TVN-u, a jej program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" bił rekordy popularności...

Dziennikarz od Stanowskiego o romansie Lewandowskiej: Robert miał szanse, on sobie nie radzi

W bardzo zdecydowanym tonie na temat domniemanego romansu Anny Lewandowskiej wypowiedział się dziennikarz jednego z najpopularniejszych portali sportowych...

Ostatnie newsy