Gwiazda „Królowych życia” zrobiła awanturę w McDonaldzie. „K…wa! Teraz JA MÓWIĘ!”

Julia Von Stein, znana przede wszystkim z serialu „Królowe życia” emitowanego przez kilka lat na TTV, zrobiła awanturę przed lokalem serwującym fast food. Celebrytka paliła papierosa, co przeszkadzało obsłudze. Po sieci krąży nagranie z tego zajścia.

Spośród wszystkich celebrytek, które wybiły się na „Królowych życia”, Julia Von Stein jest jedną z mniej znanych. Tym niemniej jest mocno rozpoznawalna, szczególnie w mediach społecznościowych. To właśnie za ich pośrednictwem pochwaliła się swoim „popisem”.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Choć opinie pod nagraniem są lekko podzielone, bez wątpienia jego publikacja nie przysporzy jego autorce sympatii odbiorców. Wszystko przez jej zachowanie i język, jakiego używa. Krótkie wideo wywiera na odbiorcach naprawdę silne wrażenia.

Skandaliczne zachowanie Julii Von Stein. Nagranie krąży po sieci

Nagranie niezbyt przyjemnej rozmowy z kierowniczką lokalu zamieściła w formie relacji na Instagramie. Co gorsza, nie szczędziła wulgaryzmów i wykazała się sporym zadufaniem w sobie. „Kim on k…wa jest?!” – pytała Von Stein. 

„Julia Von Stein, znana z „Królowych Życia” opublikowała na IGS nagranie, w którym awanturuje się z pracownikiem fast foodu. Powodem miało być zwrócenie jej uwagi za palenie papierosa w samochodzie” – czytamy w opisie filmu. Na Twitterze zamieścił go profil THEPOLANDNEWS:

„Królowe życia” nie od dziś budzą kontrowersje. Zdaje się jednak, że aż takiego skandalu nie wywołała żadna z uczestniczek kultowego już serialu. O ile każdego mogą ponieść emocje, o tyle publikacja takiego materiału w mediach społecznościowych zdaje się być przesadą. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły