Strona głównaRozrywkaGwiazda "Królowych życia" zrobiła awanturę w McDonaldzie. "K...wa! Teraz JA MÓWIĘ!"

Gwiazda „Królowych życia” zrobiła awanturę w McDonaldzie. „K…wa! Teraz JA MÓWIĘ!”

Julia Von Stein, znana przede wszystkim z serialu „Królowe życia” emitowanego przez kilka lat na TTV, zrobiła awanturę przed lokalem serwującym fast food. Celebrytka paliła papierosa, co przeszkadzało obsłudze. Po sieci krąży nagranie z tego zajścia.

Spośród wszystkich celebrytek, które wybiły się na „Królowych życia”, Julia Von Stein jest jedną z mniej znanych. Tym niemniej jest mocno rozpoznawalna, szczególnie w mediach społecznościowych. To właśnie za ich pośrednictwem pochwaliła się swoim „popisem”.

Choć opinie pod nagraniem są lekko podzielone, bez wątpienia jego publikacja nie przysporzy jego autorce sympatii odbiorców. Wszystko przez jej zachowanie i język, jakiego używa. Krótkie wideo wywiera na odbiorcach naprawdę silne wrażenia.

Skandaliczne zachowanie Julii Von Stein. Nagranie krąży po sieci

Nagranie niezbyt przyjemnej rozmowy z kierowniczką lokalu zamieściła w formie relacji na Instagramie. Co gorsza, nie szczędziła wulgaryzmów i wykazała się sporym zadufaniem w sobie. „Kim on k…wa jest?!” – pytała Von Stein. 

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

„Julia Von Stein, znana z „Królowych Życia” opublikowała na IGS nagranie, w którym awanturuje się z pracownikiem fast foodu. Powodem miało być zwrócenie jej uwagi za palenie papierosa w samochodzie” – czytamy w opisie filmu. Na Twitterze zamieścił go profil THEPOLANDNEWS:

„Królowe życia” nie od dziś budzą kontrowersje. Zdaje się jednak, że aż takiego skandalu nie wywołała żadna z uczestniczek kultowego już serialu. O ile każdego mogą ponieść emocje, o tyle publikacja takiego materiału w mediach społecznościowych zdaje się być przesadą. 

Smutne doniesienia się potwierdziły. Chodzi o Elżbietę Jaworowicz

Przez dekady była postacią kultową. Przede wszystkim niezwykle rozpoznawalną. Elżbieta Jaworowicz i jej "Sprawa dla reportera" przetrwała naprawdę...

Dagmara z „Królowych życia” wróci do więzienia? Szokujące doniesienia obiegają sieć

Temat Dagmary Kaźmierskiej znowu szerokim echem odbija się w mediach internetowych. Gwiazda popularnego programu "Królowe życia" znalazła się...

Czy Michał Probierz ma żonę i dzieci? Będziecie w szoku: Jak na 51-latka – nieźle

Michał Probierz zyskuje coraz większą popularność wśród kibiców. Selekcjoner reprezentacji Polski odmienił grę biało-czerwonych, a sam dał poznać...

Była prawdziwą damą. Smutne wieści z domu Beaty Tyszkiewicz

Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że Beata Tyszkiewicz będzie w show-biznesie do końca swoich dni. Prawdziwa dama,...

Ostatnie newsy