Ile zarabia Danuta Holecka? Ta kwota może cię zaskoczyć

Najbardziej znana prezenterka w kraju Danuta Holecka od 30 lat związana jest z Telewizją Polską. Od 2019 roku pełni funkcję kierownika redakcji Wiadomości TVP1.

Holecka niezmiennie kojarzy się wszystkim Polakom z prezentowaniem wiadomości na antenie kanału pierwszego Telewizji Polskiej.

Tak wysokie stanowisko i długoletnia praca w TVP musi wiązać się z dużymi gratyfikacjami finansowymi. Tak też jest w przypadku 55-letniej dziennikarki, która może liczyć na ogromną pensję.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Zarobki Holeckiej

Wprawdzie nie są to dane powszechnie dostępne, lecz jak przekazuje serwis „4m.pl”, kierując się doniesieniami „Super Expressu” Holecka zarabia około 40 tysięcy netto miesięcznie.

Mimo iż Holeckiej od dawna zarzuca się nieobiektywność w dostarczaniu Polakom najświeższych informacji, to urodzona w Lidzbarku dziennikarka długimi latami nie schodzi z topu w swoim fachu.

Holecka jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Do Telewizji Polskiej trafiła w 1993, kiedy to jako 25-latka wygrała konkurs na prezenterkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły