Hurkacz wygrał z kolejną tenisową legendą!

Hubert Hurkacz wyeliminował Andy’ego Murraya 7:6, 6:3 w drugiej rundzie tenisowego turnieju ATP w Cincinnati. W kolejnej fazie Polak zmierzy się z Hiszpanem Pablo Carreno-Bustą.

34-letni Andy Murray to jeden z najlepszych tenisistów brytyjskich w XXI wieku. 34-latek ma na swoim koncie triumfy w trzech turniejach wielkoszlemowych, ale przez ostatnie lata walczył z kontuzjami, przez co obecnie znajduje się na 181. miejscu w rankingu.

Cios dla sympatyków ojca Rydzyka: To prawdopodobnie koniec

Czy miał fanów? Trudno powiedzieć. Raczej ludzi, którzy naprawdę mocno starali się wierzyć w jego żarliwy katolicyzm. Ojciec Tadeusz Rydzyk na przestrzeni ponad trzech...

Wyciekły wewnętrzne sondaże PiS-u! Onet: to zmienia wszystko

Z siedziby PiS przy Nowogrodzkiej znów są "wycieki". Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie jest tym faktem zachwycony. Tym bardziej, że do zakulisowych działań jego...

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

Na turniej w Cincinnati dostał się dzięki dzikiej karcie. Z Polakiem, który znajduje się na 13. miejscu w rankingu, Murray spotkał się w drugiej rundzie. Wrocławianin wygrał ze swoim o 10 lat starszym rywalem.

Pierwszy set był wyrównany, a Murray był bliski wygrania, mając nawet dwie piłki setowe przy stanie 5:4. Hurkaczowi udało się je jednak obronić i doprowadzić do tie-breaku, który wygrał 6:4.

W drugim secie Polakowi poszło trochę łatwiej i udało mu się przełamać Brytyjczyka. Ostatecznie Hurkacz wygrał 6:3, wyeliminował Murraya i awansował do trzeciej rundy. Tam zmierzy się z Pablo Carreno-Bustą.

Z turnieju debla pań odpadła za to Magda Linette, która w parze z Bernardą Perą nie dala rady Australijce Samanthcie Stosur i Chince Zhang Shuai, przegrywając 6:4, 4:6, 4-10.

Najnowsze artykuły