Kłopoty Dowborów. Koroniewska nie wytrzymała, wiadomo już o co poszło

Kolejne doniesienia o kłopotach w związku celebryckiej pary – Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. I znów to 44-latka miała nie wytrzymać napięcia. Co ciekawe, pojawiły się konkrety odnośnie powodu małżeńskiej kłótni. 

  • Joanna i Maciej Dowborowie regularnie zaprzeczają, jakoby w ich związku źle się działo
  • Czujni dziennikarze i paparazzi drążą jednak wątek nieprzerwanie
  • Najnowsze doniesienia są o tyle ciekawe, że zawierają konkrety, a nie domysły
  • Więcej ciekawych artykułów na stronie głównej mPress

Są razem od wielu lat. Niemal tak samo długo są obecni we wszelakich mediach. Rzecz jasna – również społecznościowych. Instagram to ich królestwo. Aktualizują swoje profile każdego dnia, najczęściej zamieszczając sielankowe, satyryczne nagrania.

Problemy z dostępem do pieniędzy. Kolejne limity w PKO BP, mBank, Pekao i Euronet

Dowbor i Koroniewska mają dość? Życie to nie Instagram

Okazuje się jednak, że życie to nie Instagram. Para celebrytów, która kilka miesięcy temu przeniosła się do Hiszpanii – według informatorów „Gali” – ma coraz częściej popadać w konflikty. Ten ostatni zdaje się potwierdzać tezy stawiane przez dziennikarzy i internautów w ostatnich miesiącach.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska – skrótowo nazywani Dowborami – bardzo dobrze żyją dzięki obecności i popularności w mediach społecznościowych. Jednakże – co ciekawe – to właśnie kobieta miała wyrazić niezadowolenie z faktu, że w wyniku wypracowanego przez lata schematu para musi dzielić się niemal każdą chwilą ze swojego życia w social mediach. Ciągłe nagrywanie relacji, wstawianie nagrań wideo i sielankowych zdjęć jest bardzo czasochłonne. W wyniku czego Dowborowie mają „czuć się jak współpracownicy, a nie małżeństwo”. Zaznaczmy, że gwiazdorski związek wygląda tak już od wielu lat.

Dowbor publicznie upokorzony. Koroniewska nie miała litości

Czyżby Joanna Koroniewska miała dość sztucznego, wirtualnego życia? Zdaje się, że tę zagwozdkę powinien przeanalizować we własnym zakresie sam Maciej Dowbor.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx