Koroniewska poniżyła Macieja Dowbora. Oglądały to tysiące ludzi

Para celebrytów nieodłącznie ze sobą kojarzonych. Małżeństwem są od niemal 8 lat. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor – jeśli zawierzać treściom zamieszczanym przez nich w sieci – są parą niemal idealną. Jednakże treści, jakie ostatnio mogliśmy zobaczyć na profilu kobiety, skłaniają do pewnej refleksji.

Każdorazowo, opisując losy Koroniewskiej i Dowbora zwracamy uwagę na fakt, iż dzielą się oni z fanami w social mediach niemal każdym momentem swojego życia. Z zewnątrz wszystko wygląda kolorowo, sielankowo, a wręcz cukierkowo. 

W takich warunkach mieszka teraz Amaro. Te zdjęcia zaskoczą wielu

Joanna Koroniewska wypowiedziała słowa, które mogą zaboleć Dowbora

Oczywiste jest, że po wielu latach związku, szczególnie małżeńskiego, „ogień” nie jest już tak samo intensywny, jak lata wcześniej. Zawsze pozostaje jednak jedna rzecz, która się nie zmienia. Zjawisko / emocja obecna w zdecydowanej większości związków. 

Koroniewska i Dowbor pokazali swój dom w Hiszpanii. Piąte zdjęcie zwala z nóg

Mowa oczywiście o zazdrości. To właśnie o nią Koroniewska została zapytana przez jednego z fanów podczas „gry” przebiegającej live na Instagramie. Pytanie dotyczyło tego, jak „radzi sobie” z zazdrością o męża. Maciej Dowbor jest przecież przystojnym mężczyzną, w dodatku celebrytą. Bez wątpienia zatem niejedna dama z chęcią „weszłaby w buty” Joanny Koroniewskiej. Odpowiedź kobiety była co najmniej zaskakująca. 

Lombard. Życie pod zastaw. Jednoznaczna decyzja nadawcy ws. dalszej emisji

Stwierdziła bowiem, że w ogóle nie jest zazdrosna o Macieja Dowbora. Sprecyzowała dodatkowo, że nie widzi osoby, która mogłaby ją zastąpić w życiu 43-latka. Zażartowała jedynie, że taką „osobą” mogłaby być łódka Macieja, którą tak uwielbia użytkować. 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx