Skandaliczne słowa Wojewódzkiego. Wprost zaapelował o ataki na dziennikarzy TVP

Kuba Wojewódzki w jednym z najnowszych odcinków swojego programu gościł YouTubera – GargamelVlog (Jakub Chuptyś). W pewnym momencie prowadzący wprost zachęcał internetowego twórcę do generowania hejtu wobec dziennikarzy TVP. 

Jakub Chuptyś to jeden z najpopularniejszych twórców na polskim YouTube. Jego kanał – GargamelVlog – ma już blisko milion subskrybentów. W jednym ze swoich najpopularniejszych materiałów, twórca skrytykował głupie zachowanie Filipa Chajzera – jednego z gwiazdorów TVN. Wytykał mu hipokryzję i ignorancję, robiąc to na oczach milionów widzów.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Chajzer to dobry znajomy Kuby Wojewódzkiego, o czym showman TVN-u powiedział w rozmowie z Chuptysiem wprost. I choć argumenty przedstawione w odcinku GargamelVlog poświęconemu Chajzerowi są jak najbardziej słuszne (Chajzer kpił m.in. z osób cierpiących na nerwicę i ataki paniki), to Wojewódzki postanowił stanąć niejako w obronie kolegi ze stacji. Zasugerował natomiast, by twórca… skupił się na krytyce wobec dziennikarzy TVP. Słowa te Wojewódzki wypowiedział w sposób zaskakująco wręcz bezpośredni.

Kuba Wojewódzki do Gargamela: a może zaatakujesz TVP?

Albo ja ci coś zasugeruję. Wiesz co? Ja mam bardzo wielu BYŁYCH kolegów na Woronicza. […] Ogłaszają cudy życia i inne rzeczy w programie pierwszym i drugim. Czyli mówiąc wprost: konformiści, oportuniści. Nie będę mówił nazwisk, bo wszyscy widzimy, wiesz… To są materiały na – naprawdę – psychodramę ludzi, którzy rezygnują z przyzwoitości w imię judaszowych srebrników – powiedział Wojewódzki.

– Nie ciągnie cię taka misja publiczna? – zagaił zaintrygowany gwiazdor TVN. – To jest odwaga! – dodał, niemal próbując wmówić YouTuberowi, że ten powinien wytoczyć działa przeciwko Telewizji Publicznej i jej twarzom. Kogo miał na myśli? Możemy się tylko domyślać. Często Kuba Wojewódzki atakuje chociażby Danutę Holecką – prowadzącą główne wydanie „Wiadomości” TVP.

Na to Jakub Chuptyś odparł, że kilka razy rozważał skrytykowanie działań TVP. Nie jest jednak pewien, czy powinien wchodzić w spór z publicznym nadawcą. Przywołał chociażby przykład Dominka Bosa (znanego również jako Awięc), który przez kilka tygodni toczył spór z publicznym nadawcą, co odbiło się szerokim echem. Wojewódzki jednak dalej brnął: – Ściągniesz sobie na łeb TVP Info, ich wszystkich… Mój TVN24 cię nie prześladował! – przerywał rozmówcy prowadzący.

Cóż, TVP też nigdy nie prześladowała „Gargamela”.

CZYTAJ TAKŻE: Stara VIVA Polska. Pamiętacie „Hot or not”? Kiedyś to było

Najnowsze artykuły