Strona głównaWydarzeniaSkandaliczne słowa Wojewódzkiego. Wprost zaapelował o ataki na dziennikarzy TVP

Skandaliczne słowa Wojewódzkiego. Wprost zaapelował o ataki na dziennikarzy TVP

Kuba Wojewódzki w jednym z najnowszych odcinków swojego programu gościł YouTubera – GargamelVlog (Jakub Chuptyś). W pewnym momencie prowadzący wprost zachęcał internetowego twórcę do generowania hejtu wobec dziennikarzy TVP. 

Jakub Chuptyś to jeden z najpopularniejszych twórców na polskim YouTube. Jego kanał – GargamelVlog – ma już blisko milion subskrybentów. W jednym ze swoich najpopularniejszych materiałów, twórca skrytykował głupie zachowanie Filipa Chajzera – jednego z gwiazdorów TVN. Wytykał mu hipokryzję i ignorancję, robiąc to na oczach milionów widzów.

Chajzer to dobry znajomy Kuby Wojewódzkiego, o czym showman TVN-u powiedział w rozmowie z Chuptysiem wprost. I choć argumenty przedstawione w odcinku GargamelVlog poświęconemu Chajzerowi są jak najbardziej słuszne (Chajzer kpił m.in. z osób cierpiących na nerwicę i ataki paniki), to Wojewódzki postanowił stanąć niejako w obronie kolegi ze stacji. Zasugerował natomiast, by twórca… skupił się na krytyce wobec dziennikarzy TVP. Słowa te Wojewódzki wypowiedział w sposób zaskakująco wręcz bezpośredni.

Kuba Wojewódzki do Gargamela: a może zaatakujesz TVP?

Albo ja ci coś zasugeruję. Wiesz co? Ja mam bardzo wielu BYŁYCH kolegów na Woronicza. […] Ogłaszają cudy życia i inne rzeczy w programie pierwszym i drugim. Czyli mówiąc wprost: konformiści, oportuniści. Nie będę mówił nazwisk, bo wszyscy widzimy, wiesz… To są materiały na – naprawdę – psychodramę ludzi, którzy rezygnują z przyzwoitości w imię judaszowych srebrników – powiedział Wojewódzki.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

[irp posts=”1314″ name=”Mocna odpowiedź Roksany Węgiel na atak Michała Szpaka. Te słowa zapadną mu w pamięć”]

– Nie ciągnie cię taka misja publiczna? – zagaił zaintrygowany gwiazdor TVN. – To jest odwaga! – dodał, niemal próbując wmówić YouTuberowi, że ten powinien wytoczyć działa przeciwko Telewizji Publicznej i jej twarzom. Kogo miał na myśli? Możemy się tylko domyślać. Często Kuba Wojewódzki atakuje chociażby Danutę Holecką – prowadzącą główne wydanie „Wiadomości” TVP.

Na to Jakub Chuptyś odparł, że kilka razy rozważał skrytykowanie działań TVP. Nie jest jednak pewien, czy powinien wchodzić w spór z publicznym nadawcą. Przywołał chociażby przykład Dominka Bosa (znanego również jako Awięc), który przez kilka tygodni toczył spór z publicznym nadawcą, co odbiło się szerokim echem. Wojewódzki jednak dalej brnął: – Ściągniesz sobie na łeb TVP Info, ich wszystkich… Mój TVN24 cię nie prześladował! – przerywał rozmówcy prowadzący.

Cóż, TVP też nigdy nie prześladowała „Gargamela”.

CZYTAJ TAKŻE: Stara VIVA Polska. Pamiętacie „Hot or not”? Kiedyś to było

Dagmara z „Królowych życia” wróci do więzienia? Szokujące doniesienia obiegają sieć

Temat Dagmary Kaźmierskiej znowu szerokim echem odbija się w mediach internetowych. Gwiazda popularnego programu "Królowe życia" znalazła się...

Smutne doniesienia się potwierdziły. Chodzi o Elżbietę Jaworowicz

Przez dekady była postacią kultową. Przede wszystkim niezwykle rozpoznawalną. Elżbieta Jaworowicz i jej "Sprawa dla reportera" przetrwała naprawdę...

Czy Michał Probierz ma żonę i dzieci? Będziecie w szoku: Jak na 51-latka – nieźle

Michał Probierz zyskuje coraz większą popularność wśród kibiców. Selekcjoner reprezentacji Polski odmienił grę biało-czerwonych, a sam dał poznać...

Co ukrywał Michał Szpak? „Ciekawe, jak się teraz czują jego fani”

Michał Szpak to niewątpliwie utalentowany wokalista, który już dawno temu przebojem wdarł się na polską scenę muzyczną. Drugie...

Ostatnie newsy