Leo Messi pobił kolejny rekord. Jest najlepszy na kontynencie

Leo Messi strzelił dziś w nocy trzy gole w meczu eliminacji mistrzostw świata przeciwko Boliwii. Argentyńczyk ma już na swoim koncie 79 trafień w reprezentacji, dzięki czemu stał się najlepszym strzelcem w historii Ameryki Południowej.

Dwa miesiące temu Leo Messi mógł cieszyć się ze zdobycia pierwszego seniorskiego trofeum z reprezentacją Argentyny, gdy wygrał Copa America. Do tej pory miał na swoim koncie tylko złoty medal igrzysk olimpijskich i młodzieżowe mistrzostwo świata.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Reprezentacja Argentyny walczy teraz o awans na mundial w Katarze. Kilka dni temu doszło do skandalu podczas spotkania z Brazylią, które zostało przełożone, ale „Albicelestes” we wrześniu mieli jeszcze do rozegrania mecz z Boliwią.

Gospodarze pewnie pokonali niżej notowanych rywali 3:0, a wszystkie gole strzelił właśnie Leo Messi. Przed meczem miał on na swoim koncie 76 bramek w kadrze, o jedną mniej niż legendarny Pele dla Brazylii. Dzięki hattrickowi, Argentyńczyk stał się najlepszym strzelcem w historii Ameryki Południowej.

– Długo na to czekałem. To wyjątkowy moment, którym długo będę się cieszył – powiedział po meczu Messi. Argentyna zagrała po raz pierwszy przed własną publicznością po wygranej w Copa America, dlatego na stadionie odbyła się celebracja tytułu.

Teraz Messi wróci do PSG, do którego trafił latem po niespodziewanym odejściu z Barcelony. W najbliższy weekend wicemistrz Francji zmierzy się z Clermont Foot.

Najnowsze artykuły