Strona głównaSpołeczeństwoMaksymilian Faściszewski zatrzymany. Strzelił w głowę dwóm policjantom

Maksymilian Faściszewski zatrzymany. Strzelił w głowę dwóm policjantom

W piątkowy wieczór we Wrocławiu doszło do tragicznego zdarzenia. Poszukiwany listem gończym Maksymilian Faściszewski został schwytany przez dwóch policjantów, jednak w wyniku ich niedopatrzenia mężczyzna siedząc w radiowozie skuty kajdankami z przodu, zdołał sięgnąć po pistolet.

44-latek miał spędzić w więzieniu sześć miesięcy, jednak jak widać, nie chciał tam trafić za żadną cenę. Nawet za cenę ludzkiego życia, ponieważ bez wątpienia chciał on uśmiercić stróżów prawa, którzy mieli zamiar doprowadzić go do aresztu.

Faściszewski oddał w kierunku siedzących z przodu radiowozu policjantów dwa strzały, które trafiły ich w głowę. O całej sprawie pisaliśmy TUTAJ. Obaj funkcjonariusze w stanie krytycznym trafili do szpitala. Faściszewski natychmiast uciekł z miejsca zdarzenia i od wczoraj był pilnie poszukiwany.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Faściszewski zatrzymany 

Trwająca obława zakończyła się dzisiaj we Wrocławiu w okolicach nadodrzańskich wałów, nieopodal Stadionu Olimpijskiego. Policja przy pomocy monitoringu namierzyła poszukiwanego i szybko przeszła do akcji aresztując go.

Wcześniej policja wyznaczyła nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych za pomoc w ujęciu niebezpiecznego mężczyzny, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy