Maseczki wrócą już w 2022 roku? „Ja wątpliwości nie mam”

Powrót obowiązku noszenia maseczek w Polsce jeszcze w 2022 roku? Wszystko wskazuje na to, że obostrzenia – przynajmniej częściowo – zostaną przywrócone. Na kanale mPress pojawił się nowy materiał wideo na temat rządowych planów. Głos zabrał również minister zdrowia – Adam Niedzielski.

Bardzo wielu Polakom od początku nie podobał się nakaz zasłaniania nosa i ust w miejscach publicznych. Zwłaszcza, że w pewnym momencie – zdaniem wielu – rządowe restrykcje zamknęły skalę absurdu. Maseczki musieliśmy bowiem nosić nawet na świeżym powietrzu.

Obowiązkowe maseczki w Polsce jesienią 2022 r.? „Ja wątpliwości nie mam”

Dziś obowiązku tego już nie ma. Minister zdrowia, Adam Niedzielski, zaczyna jednak mówić o „zaleceniach” dla konkretnych grup społecznych. Ponadto coraz głośniej mówi się o tym, że nasz rząd pójdzie w ślady Niemiec, które już od października częściowo przywrócą obowiązek noszenia maseczek. A jak będzie w Polsce? 

Właśnie o tym traktuje najnowszy materiał wideo, jaki pojawił się 29 sierpnia na kanale mPress. Redaktor naczelny naszego portalu, po dogłębnym zbadaniu tematu, nie ma wątpliwości. Przeciwnicy covidowych obostrzeń nie będą zachwyceni:

https://www.youtube.com/watch?v=EuBpXGfNQ74

Hiszpanie w szoku. Anna Lewandowska powiedziała im, co robią Polacy

– Dawałbym 80 do 20, że jeszcze w 2022 r. przywrócony zostanie w Polsce obowiązek zakrywania ust i nosa – konkluduje materiał Marcin Palion, redaktor naczelny portalu mPress.pl. Palion nawiązał także do „rekomendacji” ministra Adama Niedzielskiego, mówiąc:

Jeżeli się rekomenduje, jeżeli Niemcy wprowadzają, no to trudno sobie wyobrazić, żeby Polska jako jedyna tego nie zrobiła”. Zauważył również, że nasi rządzący będą chcieli uniknąć sytuacji z początku pandemii, gdy Polskę na zachodzie uważano za „czarną owcę Europy”, właśnie ze względu na stopniowe i wolne wdrażanie obostrzeń.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx