Masz konto w PKO BP? Przygotuj się na spore nieprzyjemności

Niemałe przejścia czekają w ten weekend klientów PKO BP. Największy bank w naszym kraju oficjalnie potwierdził, że będą kłopoty między innymi z aplikacją IKO, a także kartami. To nie będą zwykłe prace serwisowe. Lepiej zapobiegliwie zaopatrz się w pieniądze w postaci gotówki.

Bank obsługujący ponad 12 mln klientów w naszym kraju zapowiedział, że w ciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin mogą występować uciążliwe problemy techniczne. Warto o nich wiedzieć, ponieważ nie będzie to zwykła przerwa techniczna, jaka zdarza się co kilka tygodni. Szczegóły przedstawiamy w dalszej części artykułu.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

PKO BP: nie działa BLIK, karta, aplikacja IKO [20-21 maja 2023]

Choć banki bardzo często przeprowadzają prace serwisowe, o czym wcześniej informują klientów, to te przeprowadzane właśnie przez PKO Bank Polski prawdopodobnie są bardzo zaawansowane. Jak bowiem czytamy w oficjalnym komunikacie, problemy z dostępem do pieniędzy i wielu usług mogą występować przez cały weekend, a nawet w poniedziałek 22 maja 2023 r.

PKO Bank Polski informuje, że od 20 do 22 maja 2023 r. nie będzie działać:

  • obsługa kart, w tym zmiana limitów, spłata zadłużenia, informacje o kartach, blokada
  • czasowa, historia operacji,
  • aktywacja usługi PKO Płacę później,
  • otwieranie nowych kont,
  • wnioski o karty, pożyczki i kredyty,
  • przelewy z karty kredytowej – również w ramach usługi Płacę z iPKO,
    otwarta bankowość.

Od godz. 23:00 w piątek 19.05.2023 r. do godz. 07:00 w poniedziałek 22.05.2023 r. PKO BP będzie prowadził prace serwisowe – informuje PKO BP.

Ponadto nie skorzystamy z płatności BLIK-iem przy użyciu karty płatniczej. Ogółem płatności z użyciem karty, np. w internecie mogą we wskazanym okresie po prostu nie działać. Podobnie jak aplikacja PKO Junior. W sklepach stacjonarnych będzie można płacić kartą w ramach wcześniej ustalonych przez siebie limitów kwotowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły