Mentzen: komisja ds. badania wpływów rosyjskich to kompromitacja państwa

Jak zapowiadali, tak zrobili. Prawo i Sprawiedliwość powołało do życia komisję do spraw badania wpływów rosyjskich w latach 2007-2022. 

Komisja będzie dokładnie sprawdzać wszelkie powiązania rosyjskie, które mogły wpłynąć na bezpieczeństwo naszego państwa.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Wszystkie partie mogły zgłaszać swoich kandydatów do uczestnictwa w komisji, lecz żadna nie zdecydowała się na taki ruch. Dziewięciu kandydatów pochodzi z kolei od Prawa i Sprawiedliwości.

Mocne stanowisko Mentzena w sprawie komisji

Jeden z liderów Konfederacji, Sławomir Mentzen, na antenie Polsatu News jasno zadeklarował swoje zdanie wobec powołania wspomnianej komisji.

– Nie traktujemy tej komisji poważnie, jest to kompromitacja naszego państwa, kolejna próba wykorzystania przez PiS poważnych narzędzi dla celów kampanijnych – twierdzi polityk z Torunia.

Czytaj także:

Najnowsze artykuły