Morawiecki: rząd PiS inwestuje w polski przemysł obronny. Dostarczono sprzęt rodzimej produkcji

POPULARNE DZIŚ

Szef polskiego rządu jest bardzo dumny z tego, w jaki sposób państwo wspiera nasz przemysł obronny. Premier Mateusz Morawiecki chwali się, że do armii znów trafia sprzęt polskiej produkcji.

W ostatnich latach wiele krajów Unii Europejskiej – w tym Polska – nieco zaniedbało przemysł obronny. Jednakże w obecnych czasach, gdy za naszą wschodnią granicą wciąż toczy się poważny konflikt zbrojny, rządy kładą na ten aspekt większy nacisk. 

Morawiecki: polski sprzęt dla polskiej armii

O tym, jak ważne dla armii jest wysokiej jakości wyposażenie pamięta Mateusz Morawiecki, który stoi na czele rządu Zjednoczonej Prawicy. Choć w kontekście ostatnich pozytywów wymienia nie koalicyjną władzę, a „rząd Prawa i Sprawiedliwości„. 

Morawiecki przytoczył dziś przykłady produktów polskiej zbrojeniówki zamówionych dla Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

– Rząd Prawa i Sprawiedliwości inwestuje w polski przemysł obronny i wyposaża Wojsko Polskie w najnowocześniejszą broń polskiej produkcji – przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych premier Mateusz Morawiecki

Ważne wiadomości:

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x