Nie żyje znany rosyjski miliarder. Igor Kudriakow mógł bardzo wiele

Media obiegła kilka godzin temu informacja śmierci Igora Kudriakowa. Był jedną z najbardziej wpływowych, a dla swoich wrogów – niebezpiecznych – ludzi w kraju. Światowe media wskazują na jego bliskie powiązania z Władimirem Putinem.

Jak czytamy w portalu money.pl, mężczyzna zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach. Mówiąc konkretniej: wciąż nie ma oficjalnych informacji na temat przyczyny jego śmierci. Już zaczynają mnożyć się teorie spiskowe.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Tragedia. Tydzień temu straciła syna, a teraz to

Igor Kudriakow – tajemnicza śmierć miliardera

Rosyjski miliarder Igor Kudriakow, znajomy prezydenta Rosji Władimira Putina został znaleziony martwy w swoim moskiewskim mieszkaniu – podał jako pierwszy brytyjski „The Sun”.

Potentat branży kurierskiej, 64-letni Kudryakow, zmarł w tajemniczych okolicznościach. Był właścicielem firmy Service 77, znanej z dystrybucji żywności i towarów w Moskwie. Przez lata utrzymywał bliskie związki z Putinem, co było w stolicy Rosji tajemnicą poliszynela.

Jego śmierć budzi wiele spekulacji. Zwłaszcza w sytuacji, w której Władimir Putin nie ufa niemalże nikomu. W związku z buntem, jaki wybuchł kilka tygodni temu, prezydent Federacji Rosyjskiej ma popadać w coraz większą paranoję. Zupełnie tak samo, jak jego poprzednicy sprzed kilku dekad. 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły