Strona głównaNiedoszły selekcjoner reprezentacji Polski zwolniony z klubu

Niedoszły selekcjoner reprezentacji Polski zwolniony z klubu

Fabio Cannavaro został zwolniony z posady pierwszego trenera Benevento. Powodem takiego stanu rzeczy są rzecz jasna słabe wyniki osiągane przez klub.

Benevento pod wodzą Włocha rozegrało 17 spotkań, z których wygrało zaledwie trzy. Siedem remisów oraz siedem porażek dopełniło słaby bilans klubu z Kampanii.

W Benevento gra Kamil Glik, wielokrotny reprezentant Polski. Cannavaro śmiało stawiał na Glika i uczynił go nawet niedawno kapitanem drużyny.

Kandydat na selekcjonera

Legendarny piłkarz był brany pod uwagę w trakcie wyboru selekcjonera reprezentacji Polski. Mowa tutaj o czasie, w którym kadrę postanowił opuścić Paulo Sousa.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Cannavaro przyleciał nawet do Polski, by porozmawiać z prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezarym Kuleszą, jednak ostatecznie nie doszło do nawiązania współpracy.

Znany dziennikarz Mateusz Święcicki poinformował kilka dni temu, że było naprawdę blisko, by to laureat Złotej Piłki z 2006 roku usiadł za sterami naszej kadry.

49-latek uznał jednak, że ma za mało czasu przed ważnymi meczami, aby podjąć to wyzwanie.

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy