Paulina Smaszcz uderza w Macieja Kurzajewskiego z okazji dnia matki? Mocny wpis dziennikarki

POPULARNE DZIŚ

Paulina Smaszcz w związku z dzisiejszym dniem matki postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami z internautami. Niektórzy uważają, że to kolejny cios skierowany w stronę Macieja Kurzajewskiego.

O Paulinie Smaszcz w ostatnim czasie było naprawdę cicho. „Kobieta petarda” przestała wypowiadać się na temat swojego byłego męża. W przeszłości praktycznie codziennie dochodziły do nas nowe wypowiedzi dziennikarki.

Sprawa konfliktu Pauliny Smaszcz z Maciejem Kurzajewskim i Katarzyną Cichopek w pewnej chwili zrobiła się na tyle poważna, że została zaangażowana w nią policja. Jednak w ostatnich miesiącach mogło się wydawać, że to koniec batalii.

Paulina Smaszcz uważa, że Maciej Kurzajewski nie kocha wystarczająco ich dzieci?

Z okazji dnia matki Paulina Smaszcz postanowiła zamieścić w swoich mediach społecznościowych długi wpis. Internauci sądzą, że to kolejny atak na Macieja Kurzajewskiego.

– Nie boję się śmierci, nie boję się już bólu fizycznego, nie boję się problemów, czy trosk, nie boję się chorób, nie boję się żyć po swojemu pod prąd, ale boję się, że kiedy odejdę, nikt nie będzie kochał moich synów tak mocno, z takim zrozumieniem, z taką uwagą i taką przestrzenią i wolnością ich wyborów i decyzji, jak ja – zaczęła dziennikarka.

W dalszej części wpisu możemy przeczytać o metodach wychowawczych Pauliny Smaszcz. „Kobieta petarda” podkreśla, że zawsze będzie dla swoich synów i zawsze będą mogli na nią liczyć.

Ostatni akapit został poświęcony matce Pauliny Smaszcz. Dziennikarka uważa, że jest ona niesamowitą kobietą i docenia jej styl bycia. Niektórzy na początku wpisu widzą szpilę wbitą Maciejowi Kurzajewskiemu. „Kobieta petarda” uważa, że ojciec jej dzieci nie kocha ich wystarczająco?

Najnowsze artykuły