Strona głównaMediaPiS czy PO? Robert Mazurek odpowiedział wprost. W sieci zawrzało

PiS czy PO? Robert Mazurek odpowiedział wprost. W sieci zawrzało

Robert Mazurek w jednym z najnowszych klipów opublikowanych przez Kanał Zero odpowiedział na nurtujące miliony Polaków pytanie. Dotyczyło ono poglądów politycznych dziennikarza znanego głównie z RMF FM. 

Mazurek to 53-letni dziennikarz, wieloletni publicysta uznanych tytułów prasowych, dziś najbardziej znany prowadzący rozmowy polityczne na antenie RMF FM. Można powiedzieć, że jest gwiazdą tej rozgłośni. Ponadto Mazurek współtworzy Kanał Zero, założony na przełomie ubiegłego i bieżącego roku przez Krzysztofa Stanowskiego.

Choć Robert Mazurek przez lata uchodził jako nieustępliwy rozmówca, atakujący polityków wszystkich opcji, w ostatnich latach zaczęto przyklejać mu różne łatki. Szczególnie wtedy, gdy wszedł we współpracę z Krzysztofem Stanowskim.

Zwolennicy obozu obecnie rządzącego Kanał Zero uznali za „pisowski” projekt. Zaś sam Mazurek został posądzony o coraz odważniejsze dryfowanie w stronę Prawa i Sprawiedliwości. Co na to sam zainteresowany?

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Robert Mazurek i jego poglądy polityczne

Przez szereg lat Robert Mazurek wolał nie odpowiadać na pytania dotyczące jego poglądów politycznych. Natomiast w piątek na Kanale Zero pojawił się klip z jego udziałem, w którym wprost odpowiada na pytanie: PiS czy PO?

Początkowo żartobliwie odpowiedział tylko: „POPiS”. Dziennikarka szybko zripostowała jednak: „Bez wykrętów”. Wtem Mazurek zdobył się na rozbrajającą szczerość. – Bez wykrętów? No to, jeśli muszę już między tymi dwoma nieszczęściami wybierać, to dwa na raz – skwitował.

Obiektywnie rzecz biorąc, Robert Mazurek w swoich wywiadach i wystąpieniach faktycznie zdaje się sprawiać wrażenie obiektywnego. Tym niemniej, jak każdy człowiek, bez wątpienia ma swoje poglądy. Ale czy to musi oznaczać, że sympatyzuje z którąkolwiek z funkcjonujących w naszym kraju partii? Naszym zdaniem – niekoniecznie.

Siostra Kipiel-Sztuki przerwała milczenie. Oto, co naprawdę zabiło aktorkę

Echa śmierci Marzeny Kipiel Sztuki wciąż nie milkną. Gwiazda "Świata według Kiepskich" przedwczoraj wyruszyła w ostatnią drogę. Podczas...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Upadek Anny Marii Wesołowskiej? Oto, co teraz robi sędzia znana z TVN-u

Anna Maria Wesołowska była niegdyś prawdziwą gwiazdą TVN-u, a jej program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" bił rekordy popularności...

Dziennikarz od Stanowskiego o romansie Lewandowskiej: Robert miał szanse, on sobie nie radzi

W bardzo zdecydowanym tonie na temat domniemanego romansu Anny Lewandowskiej wypowiedział się dziennikarz jednego z najpopularniejszych portali sportowych...

Ostatnie newsy