Strona głównaOpinieStanowski wulgarnie skomentował spot PO. Znany dziennikarz nie wytrzymał

Stanowski wulgarnie skomentował spot PO. Znany dziennikarz nie wytrzymał

Bardzo agresywny spot atakujący PiS zamieściła w mediach społecznościowych Platforma Obywatelska. Kampanijny klip przygotowany z publicznych środków jest niczym rodem wyjęty z horroru. Ale nie to jest największym problemem.

Na coś innego zwrócił uwagę Krzysztof Stanowski – znany dziennikarz sportowy i publicysta, założyciel Kanału Zero. Zaledwie kilka dni temu w swoim programie Stanowski zwracał uwagę na to, że polscy politycy nie zachowują się odpowiednio w obliczu cyberataków ze wschodu oraz ucieczki sędziego Tomasza Szmydta na Białoruś.

Wskazywał, że powinniśmy na moment odrzucić „polityczną nawalankę” i pochylić się nad bezpieczeństwem kraju. Tymczasem, zaledwie kilka dni później, PO publikuje spot, który Stanowski skomentował bardzo zwięźle i jeszcze bardziej wymownie.

Agresywny spot PO. Stanowski nie wytrzymał

Otóż gdy zobaczył, że znów wykłócamy się o to, kto jest bardziej prorosyjski, gdzie wyłącznym celem jest uzyskanie lepszych wyników w eurowyborach, do głowy najwyraźniej przyszło mu tylko jedno zdanie. Plus krótka refleksja.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

„I tak do za**bania” – napisał krótko Stanowski. Agresywny spot frakcji Donalda Tuska wskazuje bowiem na rzekome bliskie powiązania Prawa i Sprawiedliwości z Rosją:

Jak widać, dziennikarz nie wyklucza, że dalsze eskalowanie politycznych podziałów w Polsce może skończyć się tragicznie. Bo do pierwszej części wpisu dodaje, że być może „do za**bania kogoś”. Czy tego chcą walczący o stołki politycy? Niestety na to wygląda.

Siostra Kipiel-Sztuki przerwała milczenie. Oto, co naprawdę zabiło aktorkę

Echa śmierci Marzeny Kipiel Sztuki wciąż nie milkną. Gwiazda "Świata według Kiepskich" przedwczoraj wyruszyła w ostatnią drogę. Podczas...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Upadek Anny Marii Wesołowskiej? Oto, co teraz robi sędzia znana z TVN-u

Anna Maria Wesołowska była niegdyś prawdziwą gwiazdą TVN-u, a jej program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" bił rekordy popularności...

Dziennikarz od Stanowskiego o romansie Lewandowskiej: Robert miał szanse, on sobie nie radzi

W bardzo zdecydowanym tonie na temat domniemanego romansu Anny Lewandowskiej wypowiedział się dziennikarz jednego z najpopularniejszych portali sportowych...

Ostatnie newsy