Piekło w Petersburgu. Polacy za moment grają ze Szwecją, a żar leje się z nieba

Prawdziwe piekło w Petersburgu zastali piłkarze reprezentacji Polski. Gdy u nas trudno wytrzymać w blisko trzydziestu stopniach, w rosyjskim mieście-współgospodarzu Euro 2020 temperatura osiąga 36 stopni. To będzie bardzo trudny mecz.

Polska – Szwecja już dziś o godzinie 18:00. Tylko wygrana daje nam awans do 1/8 finału turnieju. Szwedzi natomiast będą walczyli o to, by wygrać Grupę E. Piłkarzy obu zespołów czeka jednak niezwykle trudne zadanie.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Piekło w Petersburgu – temperatura osiąga 36 stopni

Grubo ponad 30 stopni będą wskazywały termometry w Petersburgu, gdy na boisko wybiegną reprezentacje Polski i Szwecji. – To bodaj najwyższa temperatura zanotowana w Petersburgu w historii – mówi Mateusz Borek, komentator TVP, który jest w Rosji.

Zarówno Polacy, jak i Szwedzi, nie są specjalnie przyzwyczajeni do tak tropikalnych temperatur. Oba zespoły będą dużo biegać i walczyć zarówno w ofensywie, jak i defensywie. Możemy sobie tylko wyobrażać, jak wiele wysiłku będzie ich kosztował ten mecz.

Na godzinę 18:00 meteorolodzy zapowiadają lekkie zachmurzenie, ale wciąż koszmarny upał w Petersburgu. W momencie rozpoczęcia meczu będzie około 35 stopni.

Najnowsze artykuły