Popis Lewandowskiego. Polak lepszy od Messiego i Ronaldo!

Bayern Monachium pokonał wczoraj Benfikę 5:2, a hattrickiem w tym meczu popisał się Robert Lewandowski. Dla Polaka było to 100. spotkanie w Lidze Mistrzów.

Kolejny dzień w pracy kandydata do zdobycia Złotej Piłki. Bayern Monachium mierzył się wczoraj w 4. kolejce Ligi Mistrzów z Benficą. Dla Lewandowskiego był to mecz szczególny, ponieważ po raz 100. wystąpił w rozgrywkach Champions League.

Polak trafił do siatki już w 26. minucie otwierając wynik meczu. Z bardzo bliskiej odległości strzelił głową pokonując Vlachodimosa. Pod koniec pierwszej połowy napastnik mógł powiększyć swój bilans bramkowy, ale nie wykorzystał rzutu karnego.

To cisza przed burzą? Piotr Müller: spodziewamy się dużych grup migracyjnych
Koniec głosowania ws. projektu STOP ABORCJI. Sejm zdecydował

Lewandowski nie byłby jednak sobą, gdyby nie chciał się zrehabilitować. W 61. minucie piękną podcinką zdobył swoją drugą bramkę w meczu, a 14 minut później cieszył się już z hattricka. Polak dołożył także asystę przy trafieniu Ganbry’ego.

Reprezentant Polski zanotował wczoraj swoje 81. trafienie w Lidze Mistrzów. Żaden piłkarz, wliczając w to Leo Messiego i Cristiano Ronaldo, nie miał na swoim koncie więcej goli po 100 meczach w Champions League.

Choć głosowanie na zdobywcę Złotej Piłki już się zakończyło, to Lewandowski pozostaje największym faworytem do sięgnięcia po tę nagrodę. Zwycięzcę poznamy pod koniec listopada.

Marine Le Pen zachwycona Polską. Wymowny opis do zdjęcia z Warszawy

Marine Le Pen, liderka francuskiego prawicowego Zjednoczenia Narodowego, odwiedziła Warszawę. Jak już informowaliśmy w mPress.pl, Jarosław Kaczyński zwołał na sobotę do Warszawy europejską prawicę....