Strona głównaSportPiłka nożnaProblemy Podolskiego. ""Myślał, że w Ekstraklasie będzie łatwiej"

Problemy Podolskiego. „”Myślał, że w Ekstraklasie będzie łatwiej”

Lukas Podolski miał być największą gwiazdą obecnego sezonu Ekstraklasy. Jak dotąd nie potrafił jeszcze ani razu trafić do siatki rywali. O problemach mistrza świata opinię wyraził Kazimierz Węgrzyn.

Zamiast świetnymi zagraniami, Podolski popisuje się w pewnych momentach brutalną grą. W ostatnim meczu z Wisłą Kraków ostro faulował Serafina Szotę, ryzykując kontuzją swojego rywala.

– Takie zagrania już się u niego wyczerpały. Wszyscy łącznie z sędziami zauważyli już, że on tak gra. Każde następne tego typu zagranie będzie karane – powiedział Kazimierz Węgrzyn w magazynie „Gol”.

Podolski miał w tym roku także pecha. M.in. zaraził się koronawirusem, miał także problemy z okiem. To były jedne z powodów, przez które mistrz Niemiec z 2014 roku nie mógł złapać odpowiedniej formy.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

– On jest chyba trochę zaskoczony, bo być może wydawało mu się, że w Ekstraklasie będzie łatwiej. Że przyjdzie do Górnika i będzie gwiazdą nie tylko z nazwiska, ale też na boisku. Okazuje się, że nie jest tak łatwo, bo rywale też się sprężają na niego. Brakuje mu gola, dobrego zagrania albo jeszcze lepszego przygotowania fizycznego – dodał Węgrzyn.

Górnik Zabrze zajmuje obecnie dopiero 14. miejsce w tabeli Ekstraklasy. Najlepszym strzelcem zespołu jest Jesus Jimenez, który strzelił do tej pory sześć goli.

Smutne doniesienia się potwierdziły. Chodzi o Elżbietę Jaworowicz

Przez dekady była postacią kultową. Przede wszystkim niezwykle rozpoznawalną. Elżbieta Jaworowicz i jej "Sprawa dla reportera" przetrwała naprawdę...

Dagmara z „Królowych życia” wróci do więzienia? Szokujące doniesienia obiegają sieć

Temat Dagmary Kaźmierskiej znowu szerokim echem odbija się w mediach internetowych. Gwiazda popularnego programu "Królowe życia" znalazła się...

Czy Michał Probierz ma żonę i dzieci? Będziecie w szoku: Jak na 51-latka – nieźle

Michał Probierz zyskuje coraz większą popularność wśród kibiców. Selekcjoner reprezentacji Polski odmienił grę biało-czerwonych, a sam dał poznać...

Była prawdziwą damą. Smutne wieści z domu Beaty Tyszkiewicz

Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że Beata Tyszkiewicz będzie w show-biznesie do końca swoich dni. Prawdziwa dama,...

Ostatnie newsy