Strona głównaOpiniePrzemysław Czarnek do Tuska: kłamco podły, mały ludziku (...) do dymisji!

Przemysław Czarnek do Tuska: kłamco podły, mały ludziku (…) do dymisji!

Przemysław Czarnek bezlitosny dla Donalda Tuska. Polityk Prawa i Sprawiedliwości zamieścił mocny wpis w serwisie społecznościowym „X”.

Czarnek nawiązał do wypowiedzi Donalda Tuska dotyczącej projektu przepisów dotyczących użycia broni przez żołnierzy. Chodzi o zagrożenia, jakie mogą wystąpić na granicy, i możliwość użycia wojska bez wprowadzania stanu wyjątkowego. Tusk mówił też, że dotąd „zupełnie nikt nie był w stanie przewidzieć, gdy tworzyliśmy nasze przepisy, że będziemy mieli do czynienia z aktami dywersji i sabotażu na terenie naszego kraju”.

Polityk PiS dołączył do swojego wpisu nagranie z konferencji Donalda Tuska i… nie zostawił na nim suchej nitki. – Słyszeliście? Ten człowiek, przypadkowo będący Premierem, nie przewidział, że Rosja i Białoruś będą atakowały przy pomocy nachodźców… – napisał.

KŁAMCO PODŁY, MAŁY LUDZIKU – tłumaczyliśmy ci to od 3 lat, ale ty wolałeś wspierać swoich putinowskich sojuszników!!! I pluć razem z kompanami na polski mundur i polskie Państwo. Teraz chcesz quasi stanu wojennego? DO DYMISJI – dodał Przemysław Czarnek.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

– Jeżeli okoliczności wymagają natychmiastowego działania, to według tych nowych przepisów żołnierz nie popełni przestępstwa, jeśli użyje broni, chociaż w normalnych okolicznościach byłoby to uznane za naruszenie zasad użycia broni – komentował nowe przepisy Donald Tusk.

Upokarzające informacje wyszły na jaw. Ta reprezentacja przejdzie do historii

Euro 2024 dla reprezentacji Polski właściwie zakończyło się wczoraj, bowiem biało-czerwoni nie mają już żadnych szans na awans...

Mroczna strona Roberta Lewandowskiego. „To dlatego szatnia nigdy go nie lubiła”

Kontuzjowany ostatnio Robert Lewandowski pojawił się wczoraj na boisku w meczu Euro 2024 z Austrią dopiero w 60....

Anna Lewandowska znów w objęciach Hiszpana. Wymowny komentarz Roberta

W sieci znów ukazały się zdjęcia, na których Anna Lewandowska jest niemal "przyklejona" do hiszpańskiego trenera tańca. Już...

Wojciech Szczęsny przekazał smutne wieści: Koniec kariery reprezentacyjnej. Nietypowa przyczyna

Wojciech Szczęsny - jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci w reprezentacji Polski. Również w zagranicznych klubach, w których występował,...

Ostatnie newsy