Roksana Węgiel w nocy dodała zdjęcie z Mglejem. Nagle stało się to

Ciąg dalszy medialnej burzy wokół związku Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. Starszy o 8 lat od Roxie mężczyzna nie ma łatwego życia, odkąd na jaw wyszły informacje o jego prywatnych relacjach z młodą wokalistką. 

Ich związek od początku budził kontrowersje. Jednym z pierwszych pytań, jakie dziewczyna usłyszała od dziennikarzy mediów plotkarskich było to, czy nie przeszkadza jej fakt, że Mglej posiada dziecko z inną kobietą. Jednak – jak się okazało – nie jest to dla niej szczególnie istotne. Media coraz częściej donoszą jednak o kolejnych zgrzytach. 

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Jak już pisaliśmy, Roksanę miały dopaść pewne wątpliwości przed planowanym ślubem z Kevinem Mglejem. Oficjalnie jednak artystka wciąż nie zabiera w kwestii tych doniesień głosu. 

Burza na Instagramie Roxie. Kevin Mglej znów obrywa

Natomiast na Instagramie wciąż widzimy Roksanę Węgiel i Kevina Mgleja razem. Choć już nie w tak namiętnych pozach, jak jeszcze kilka miesięcy temu. W dodatku fani młodej wokalistki są dosłownie bezlitośni dla 26-letniego mężczyzny.

Już na początku ich związku Mglejowi internauci – oczywiście żartobliwie – zarzucali… skłonność do dzieci. Oczywiście o niczym takim mowy być nie może, ponieważ Roksana Węgiel 15. rok życia ukończyła już dawno, a 18-stkę – w styczniu bieżącego roku. Nie o kwestie prawne tu jednak chodzi. Niektórym po prostu ten związek się nie podoba. Komentarze, które pojawiły się pod najnowszym zdjęciem pary, szokują

Roxie Węgiel i Kevin Mglej

„Haha, się chłop ogolił żeby wyglądać jak gimnazjalista i żeby mu pedofilii nie zarzucali” – drwi jeden z komentujących na Instagramie. Z kolei inna internautka pisze o rychłym rozstaniu pary, które miała przewidzieć… wróżka. Niestety, podobnych opinii pod kolejnymi zdjęciami są dziesiątki, a „serduszkują” je tysiące osób. 

Najbardziej złośliwi określają relacje Roxie z Kevinem mianem „odwróconego sugar daddy”. Co miałoby oznaczać, że Roksana jest sponsorką swojego mężczyzny. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły