Roksana Węgiel wypowiedziała się na temat Kościoła. Opinia nastolatki zaskakuje

POPULARNE DZIŚ

Roksana Węgiel cieszy się w naszym kraju wielką popularnością. Młoda piosenkarka skończyła właśnie 18 lat. W jednym z ostatnich wywiadów postanowiła podzielić się opinią o Kościele i swojej wierze.

Kariera Roksany Węgiel rozpoczęła się w chwili jej udziału w „The Voice Kids”. Wtedy jeszcze mała dziewczynka, została wybrana na reprezentantkę Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Młoda wokalistka zwyciężyła i zagwarantowała Polsce pierwsze miejsce w tym prestiżowym konkursie.

Roksana Węgiel mówi o swojej wierze i Kościele

Roksana Węgiel jest wielokrotnie nagradzaną artystką, sympatią darzy ją nawet sam prezydent, Andrzej Duda. Młoda piosenkarka właśnie skończyła 18 lat. W niedługim czasie po swoich urodzinach wydała nowy singiel „Ciche Szepty”. Na platformie YouTube klip został wyświetlony ponad 200 tysięcy razy.

Roksana Węgiel pojawiła się w programie „Obgadane”. Piosenkarka przyznała, że już od długiego czasu żyje jak dorosła, gdyż jej rodzice darzą ją dużym zaufaniem. Młoda wokalistka niejednokrotnie zaznaczała, że wiara jest dla niej ważną kwestią.

Roxie przyznała, że chodzi do kościoła co niedzielę. Zaznaczyła też, że należałoby przełamać wizerunek kościoła. Gwiazda opowiada, że panuje przekonanie, że modlitwa jest przeznaczona dla „starych wapniaków”.

– Trzeba trochę przełamać ten stereotyp Kościoła, bo każdy myśli, że jak ktoś chodzi do kościoła, to jest po prostu jakimś starym wapniakiem. Chodzę do kościoła z moją ekipą, która jest bardzo, że tak powiem, współczesna i totalnie to są super ziomale, więc trzeba trochę uświadamiać ludzi – opowiada Roksana Węgiel.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x