Sanatorium miłości 5, odcinek 3. Zachowanie Zdzisława nie spodobało się widzom

Chwilę temu rozpoczął się 5 już sezon „Sanatorium miłości”. W odcinku 3, zachowanie Zdzisława zaowocowało dyskusją wśród widzów programu. Jego zachowanie nie spodobało się fanom, mają oni również kilka uwag do Uli i Anity.

W odcinku 3, sezonu 5, „Sanatorium miłości” uczestnicy mieli okazje poznać się lepiej. Kuracjusze komponowali perfumy inspirowane swoją sympatią. Zdzisław znalazł się na celowniku widzów. Jego zachowanie nie spodobało się wszystkim.

Sanatorium miłości, sezon 5, odcinek 3. Niespodziewany wybór Zdzisława

Ula z Gdańska wzbudziła zainteresowanie Zdzisława. Mężczyzna to właśnie dla niej stworzył perfumy. Kobieta nie była jemu dłużna, jej zapach też został skomponowany z myślą o nim. Zdzisław przyznał, że liczył na to, że Ula właśnie jemu podaruje swój zapach.

Chwile grozy w Sanatorium Miłości. Darek nagle wyskoczył z wody: Duszę się

Uczestnicy mieli okazję poznać się bliżej w czasie nurkowania. Ula była zadowolona z tego, że ma Zdzisława obok siebie w czasie tego niecodziennego przeżycia. W dalszej części odcinka uczestnicy przygotowali posiłek dla pań. Sałatka Zdzisława najbardziej przypadła do gustu Uli. Wydawać się mogło, że uczestnicy sezonu 5, „Sanatorium miłości” mają się ku sobie.

Niespodziewany zwrot akcji pojawił się w czasie randek. Wszyscy byli pewni, że Zdzisław zaprosi właśnie Ulę, gołym okiem można było zauważyć chemię i uczucie między uczestnikami sezonu 5, „Sanatorium miłości”. Mężczyzna niespodziewanie wybrał jednak Anitę.

Ula zachęcała Zdzisława do wyboru Anity, tłumacząc, że dobrze poznawać różnych ludzi i zaznaczyła, że to dla niej nie będzie żaden problem. Decyzja Zdzisława jednak nie przypadła jej do gustu. Uczestniczka nie była zadowolona z postepowania Zdzisława. Widzowie prawie jednogłośnie ocenili zachowanie uczestnika.

– Zdzisław mnie rozczarował. Ula super kobieta nie to co Anita, zły wybór – pisze rozgoryczona fanka.

– Powinna mu dać kosza, taką kobietę stać na lepszego pana – dodaje kolejna.

– Ula bardzo fajna kobieta, Zdzichu lubi skakać z kwiatka na kwiatek. Myślę, że jest kobieciarzem. Szkoda mi jej – komentuje jeden z widzów programu.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx