Steven Gerrard ponownie prowadzi rozmowy z PZPN! Anglik będzie nowym selekcjonerem reprezentacji?

POPULARNE DZIŚ

Steven Gerrard to jeden z głównych kandydatów do objęcia posady selekcjonera reprezentacji Polski. Zdaniem dziennikarza Fabrizio Romano, były znakomity piłkarz rozmawia właśnie z PZPN. 

  • Gerrard pozostaje bez pracy po tym, jak został zwolniony z Aston Villi
  • Anglik rozmawiał już z PZPN. Teraz rozmowy ruszyły na nowo
  • Te informacje pochodzą od Fabrizio Romano, jednego z najpopularniejszych dziennikarzy na świecie

Polska reprezentacja ma obecnie wakat na stanowisku selekcjonera. Od początku stycznia prezes PZPN-u Cezary Kulesza wraz ze swoimi współpracownikami intensywnie poszukuje następcy zwolnionego Czesława Michniewicza.

W grę wchodzą już tylko obcokrajowcy, co potwierdził sam Kulesza. Oprócz Gerrarda głównymi kandydatami są ponoć jeszcze Vladimir Petković oraz Hervé Renard.

Czyli jednak Gerrard?

Romano raportuje, że rozmowy między Gerrardem a Polskim Związkiem Piłki Nożnej właśnie trwają i pozostaje czekać na ich rozwiązanie, a to ma być rzekomo znane na początku nowego tygodnia. PZPN już wcześniej kontaktował się z Gerrardem w tej sprawie, a teraz nastąpiło wznowienie dialogu.

42-latek ma za sobą nieudany czas w Aston Villi. Pod koniec jego przygody w Birmingham grupki kibiców na stadionie skandowały, aby się wynosił.

Biorąc na tapetę trio Gerrard, Petković, Renard, to tylko legenda Liverpoolu nie ma doświadczenia w pracy z reprezentacją. Młody jak na trenera Gerrard dopiero sześć lat temu zakończył piłkarską karierę.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x