Szał w Paryżu! Leo Messi w PSG!

PSG oficjalnie poinformowało o zakontraktowaniu Leo Messiego! Argentyńczyk przyleciał dziś do Paryża i zakończył tę niezwykle emocjonującą sagę transferową, pokazując się fanom w koszulce z napisem: „Ici c’est Paris”.

Kilka godzin temu Leo Messi udał się na lotnisko El Prat w Barcelonie, skąd wyleciał do Paryża. Francuski klub potwierdził zakontraktowanie Argentyńczyka krótkim filmikiem na swoich mediach społecznościowych.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Z przyjścia Messiego do Paryża bardzo ucieszył się także gwiazdor PSG Neymar, który jest wielkim przyjacielem Argentyńczyka gdy razem grali w Barcelonie. Teraz ci dwaj piłkarze ponownie będą mogli spotkać się na boisku w barwach jednej drużyny.

Leo Messi najprawdopodobniej będzie nosił koszulkę z numerem 30, a więc takim, z jakim zaczynał swoją karierę w Barcelonie. Numer 10, który jest kojarzony z Argentyńczykiem, w Paryżu jest własnością Neymara.

Już w sobotę może nastąpić debiut Leo Messiego w meczu ligowym ze Strasbourgiem. Zawodnikiem tego klubu jest Polak Karol Fila. Wszystko zależy jednak od tego, czy Argentyńczyk będzie już gotowy do gry po urlopie.

Najnowsze artykuły