The Voice of Poland. Kim jest Lanberry? Nowa trenerka to autorka m.in. hitów Roxie

Produkcja The Voice of Poland pochwaliła się już nową trenerką. Lanberry (Małgorzata Uściłowska) to artystka, która nie jest jeszcze powszechnie znana. Stoi natomiast za sukcesami wielu gwiazd polskiego show-biznesu. Zapewne dlatego TVP sięgnęło właśnie po nią. Była współautorką m.in. największego hitu Roksany Węgiel.

Kompozytorka, autorka tekstów, a także wokalistka. Nowa jurorka talent-show Telewizji Polskiej nie była oczywistym wyborem. Przynajmniej dla widzów. Albowiem większość z nich… najprawdopodobniej wcześniej o niej nie słyszała. Natomiast już niedługo jej popularność bez wątpienia wystrzeli niczym korek od szampana. 

To koniec? Sławomir Zapała musiał dokonać wyboru

The Voice of Poland. Małgorzata Uściłowska nową jurorką. Kim jest Lanberry

Występuje pod pseudonimem Lanberry. 33-letnia Małgorzata Uściłowska przez lata była aktywna w polskim przemyśle muzycznym, natomiast pozostawała raczej w cieniu postaci, którym pomagała święcić wielkie triumfy. Teraz dostała szansę spróbowania swoich sił jako trenerka w jednym z najpopularniejszych talent-show w Polsce. 

„Oto ona. Nowa trenerka 13. edycji The Voice of Poland – Lanberry” – przekazały oficjalne kanały społecznościowe programu emitowanego przez TVP. Kim jest i dlaczego szersza publiczność nie miała okazji oglądać jej w poprzednich latach? 

The Voice of Poland Lanberry nowa jurorka

Jak wskazuje TVP, Lanberry to współautorka hitów Roksany Węgiel i Viki Gabor. Wykonując te właśnie utwory, obie nastolatki wygrały Eurowizję Junior. W przypadku Roxie Uściłowska „maczała palce” m.in. przy singlu Anyone I Want To Be. Z kolei Viki Gabor podbiła serca widzów i jury hitem Superhero. Jak zatem widać, uczestnicy najnowszej, 13. już edycji The Voice of Poland, będą mieli się od kogo uczyć. 

0
Skomentuj ten artykułx