Pamiętacie Paullę? Zmieniła się nie do poznania!

POPULARNE DZIŚ

Paulla Ignasiak przeszła sporą metamorfozę. Zmieniła się tak bardzo, że ciężko ją poznać! Z jej charakterystycznych krótkich, czarnych włosów już nic nie zostało.

Wszyscy usłyszeli o Paulli w 2007 roku. Jej piosenka „Od dziś” była swego czasu wielkim hitem. Mogło się wydawać, że świat show-biznesu stoi przed piosenkarką otworem. Jednak wokalistka nagle znikła z mediów.

Mogliśmy oglądać Paullę w różnych programach. Występowała też na wielu festiwalach. Później jednak wycofała się z wielkiego świata. Wszyscy zapamiętali piosenkarkę w ciemnych, krótkich włosach. To był jej znak rozpoznawczy.

Spektakularna metamorfoza Paulli Ignasiak!

Mówiło się nawet, że przypomina Edytę Górniak. Teraz ciężko zauważyć podobieństwo między kobietami. Paulla wygląda już całkiem inaczej! Zapuściła włosy i postanowiła przefarbować się na blond!

Paula Ignasiak pojawiła się na jednym z eventów. Podobno jej metamorfoza jest tak spektakularna, że niektórzy jej nie poznali. Piosenkarka zaprezentowała się w pomarańczowej, welurowej suki.

Kreacja odkrywa kawałek jej umięśnionego brzucha. Nowa fryzura gwiazdy sprawia, że wygląda ona, jak całkiem inny człowiek. W przeszłości widzieliśmy ją w różnych kolorach, jednak długość pozostawała niezmieniona.

Tak teraz wygląda Paulla Ignasiak, maj 2023

Jak podoba wam się Paulla w nowym wydaniu?

Najnowsze artykuły