Strona głównaRozrywka40 kontra 20, sezon 2. Kto odpadł w odcinku 38?

40 kontra 20, sezon 2. Kto odpadł w odcinku 38?

W poprzednim odcinku sezonu 2, „40 kontra 20” konflikt na glampingu eskaluje. Tomek wybrał się na randkę z Moniką. Tom przeprasza Amello za to, że całował Amirę w jej obecności. Odbyła się wyjątkowo emocjonująca ceremonia chaosu. Tym razem panowie też brali w niej udział, co zaowocowało kłótnią między Tomem i Tomkiem.

Teraz już atmosfera w całej rezydencji jest tak gęsta, że można ją kroić nożem. Obudził się nowy dzień, a konflikty pozostały. Pozostałe uczestniczki „40 kontra 20” namawiają Kasię, żeby przeprosiła Magdę, bo sytuacja się nigdy nie rozwiąże.

Kobiety są pewne, że starsza uczestniczka nie wyciągnie pierwsza ręki, a sytuacja jest już dla wszystkich męcząca. Magda napiera na Tomka, by to on zajął się rozwiązaniem konfliktu na glampingu. Tom mówi Amello, że niepokoi go to, że utrzymuje ona dystans między nimi. Starszy uczestnik „40 kontra 20” postanowił zażegnać konflikt z Tomkiem. Mężczyźni godzą się i zapominają o wczorajszej kłótni, ale niesmak pozostał.

40 kontra 20, sezon 2, odcinek 38. Kto opuścił program w tym odcinku?

Amello zapowiada innym uczestniczkom „40 kontra 20”, że planuje dziś pocałować Toma. Amira nie jest zadowolona z pomysłu mieszkanki willi. Kasia rozmawia z Tomkiem, pyta go o jego uczucia do pozostałych kobiet na glampingu.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Czas na przegrupowanie. W programie zostało tylko siedem uczestniczek. Przed panami naprawdę trudny wybór. Nie ważne jaką decyzje podejmą, ktoś zostanie zraniony. Tomek jako pierwszą wybiera Monikę.

Tom stawia na Amello, jak to było w przypadku ostatnich przegrupowań. Tomek zaprasza na glamping Magdę. Amira zostaje w willi. Kasia nie opuści programu w tym odcinku. Tom żegna Natalię, Joanna zostaje z Tomem.

To koniec przygody Natalii w greckiej rezydencji. Mieszkańcy żegnają uczestniczkę „40 kontra 20”. Wieczór przebiega bez większych emocji do czasu, gdy Joanna powiedziała publicznie, że zakochała się w Tomie. Kasia sprowokowana wyznaniem starszej uczestniczki przyznaje, że darzy Tomka głębszym uczuciem.

Magda oczywiście nie przepuściła okazji by dogryźć uczestniczce. Amello mówi, że nie ma konkurencji w programie, pozostałe panie odebrały to inaczej niż ona planowała. W łazience Toma szykuje się randka, Amello postanowiła zabiegać o zainteresowanie starszego mężczyzny.

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy