Nowe zdjęcie Agnieszki Chylińskiej zaskakuje. „Jak ten czas szybko leci”

Agnieszka Chylińska zamieściła w swoich mediach społecznościowych nowe zdjęcie. Fotografia momentalnie zwróciła uwagę fanów i wywołała masę komentarzy. Piosenkarka wygląda na niej jak staruszka.

Agnieszkę Chylińską zna cała Polska. Jej sława nabrała rozpędu w chwili, gdy pełniła rolę wokalistki w zespole „O.N.A”. Wizerunek piosenkarki jest buntowniczy i kojarzy się jednoznacznie z rodzajem muzyki od którego zaczynała.

Agnieszka Chylińska od 2008 roku, zasiada na fotelu jurora w programie TVN, „Mam talent”. Kariera muzyczna piosenkarki wciąż się rozwija i co jakiś czas mamy przyjemność usłyszeć jej nowe piosenki. Wokalistka często eksperymentuje ze stylami muzycznymi, tak samo jak ze swoim wizerunkiem.

Zaskakująca charakteryzacja Agnieszki Chylińskiej

Od 4 lat nie usłyszeliśmy żadnej nowej piosenki Agnieszki Chylińskiej. Jednak pod koniec 2022 roku, wydała album „Never Ending Story”. Nowa płyta składa się z 13 piosenek. Możemy na niej usłyszeć połączenie klasyczne dla wokalistki rockowe brzmienie z nutką muzyki bluesowej.

Agnieszka Chylińska prężnie działa w swoich mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 450 tysięcy internautów. Najnowsze, udostępnione przez piosenkarkę zdjęcie wywołało lawinę komentarzy. Na fotografii widzimy Agnieszkę Chylińską ucharakteryzowaną na staruszkę. Można spodziewać się, że to element jej nowego teledysku.Agnieszka Chylińska jako staruszka, babcia styczeń 2023

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx