Agnieszka Kaczorowska w nowej fryzurze. Aktorka zrobiła sobie grzywkę! (FOTO)

POPULARNE DZIŚ

Agnieszka Kaczorowska zaprezentowała w swoich mediach społecznościowych nową fryzurę. Tym razem postawiła na grzywkę! To niemała odmiana w wizerunku aktorki.

Agnieszka Kaczorowska jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 400 tysięcy internautów. Ostatnio jej działalność poświęcona jest dbaniu o formę. Wszystko zaczęło się od zdjęcia w sportowym kostiumie, które zdaniem fanów miało być źródłem kompleksów.

Zdaniem Internautów wpis aktorki promował wzorzec w którym każdy musi dbać o swoją sylwetkę. W odpowiedzi na oskarżenia fanów, Agnieszka Kaczorowska postanowiła pokazać jaką drogę przeszła by osiągnąć swój aktualny wygląd. Aktorka podzieliła się zdjęciami z przeszłości i opowiedziała przez co przeszła by wyglądać tak jak wygląda. Gwiazda przyznała, że ma za sobą godziny treningów, masę różnych diet i nie zawsze przynosiło to zamierzony skutek.

Nowa fryzura Agnieszki Kaczorowskiej

Teraz Agnieszka Kaczorowska stara się motywować swoich fanów do osiągnięcia wymarzonej sylwetki i zdrowia emocjonalnego. Odchodząc od wiodącego tematu poruszanego przez aktorkę, postanowiła ona pochwalić się w swoich mediach społecznościowych nową fryzurą!

– Raz się żyje! Grzywka?! No dobra! Czemu nie! – napisała Agnieszka Kaczorowska.

Aktorka postawiła tym razem na grzywkę. Metamorfoza obejmowała jedynie cięcie, kolor pozostał. Agnieszka Kaczorowska od lat gustuje w blondzie. Co myślicie o nowej fryzurze polskiej gwiazdy?

Agnieszka Kaczorowska zrobiła sobie grzywkę zdjęcia styczeń 2023

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x