SportPiłka nożna"Anna przekonała go do trudnej decyzji". Lewandowski wkrótce to ogłosi?

„Anna przekonała go do trudnej decyzji”. Lewandowski wkrótce to ogłosi?

Anna Lewandowska przekonała Roberta do podjęcia niewiarygodnie wręcz trudnej decyzji? Takie spekulacje pojawiają się w hiszpańskich mediach. Dziennik Marca zauważa, że kapitan reprezentacji Polski w ostatnim czasie wygląda, jakby nie do końca był sobą. W jego głowie kłębią się rzekomo myśli, które bez wątpienia zaniepokoją fanów „Lewego”, zwłaszcza tych w Polsce. 

Za Anną i Robertem Lewandowskimi naprawdę intensywny i trudny okres. Nie tylko ze względu nie sportowe niepowodzenia napastnika naszej kadry narodowej. Które zresztą przydarzały mu się głównie właśnie w biało-czerwonych barwach. Choć – niestety – w ostatnich kolejkach hiszpańskiej La Liga również nie zachwyca.

Media plotkarskie (i nie tylko) przez długie tygodnie spekulowały również na temat rzekomego romansu Anny Lewandowskiej. Miała wdać się w bliższe relacje ze swoim trenerem tańca. Nigdy jednak nie potwierdzono tych plotek. Sprawa ucichła, natomiast dziś docierają do nas nie mniej niepokojące wieści.

Anna nalega: Robert Lewandowski przed bardzo trudną decyzją

Jeszcze niedawno Robert Lewandowski nie ukrywał, że na tak zwaną piłkarską emeryturę chciałby udać się do Stanów Zjednoczonych. Konkretnie do któregoś z klubów MLS – najlepszej ligi piłkarskiej w USA. Po zwieńczeniu pięknej, europejskiej kariery mógłby pograć jeszcze sezon czy dwa za oceanem w przepięknym Los Angeles, ewentualnie pod okiem takich gwiazd jak David Beckham (właściciel Interu Miami). Dodatkowo zarobiłby mnóstwo pieniędzy. Najpewniej większość dzięki kontraktom reklamowym.

W jednym z wywiadów udzielonych kilka miesięcy temu wycofał się jednak z deklaracji, jakoby chciał kontynuować swoją piłkarską karierę po wygaśnięciu kontraktu z FC Barceloną, w której obecnie występuje. A rzeczona umowa dobiega końca w 2026 roku, zatem za 3 lata. Powody takiej decyzji mają być… co najmniej nietypowe.

Otóż sama Anna Lewandowska – zaznaczmy, że są to doniesienia nieoficjalne – miała przekonać męża, by zawiesił buty na kołku po tym, jak przestanie reprezentować klub z Katalonii. Wszystko to przez hejt, który spotyka Lewandowskich już nie tylko na polskim „podwórku”. W ostatnich tygodniach Robert jest ostro krytykowany nawet przez największe hiszpańskie media sportowe. Naturalnie nasza rodzima prasa podchwytuje publikacje dziennikarzy z Półwyspu Iberyjskiego, a komentujący internauci… nie zostawiają na piłkarzu suchej nitki. Nierzadko również na jego rodzinie – szczególnie żonie. Co dla zdrowego człowieka jest już totalnie irracjonalne. „Lewa” chce spokoju.

Zamieszkać w USA? Tak. Gra w MLS? Niekoniecznie

Niewykluczone zatem, że Robert Lewandowski nie tyle nie spełni swojego marzenia o zakończeniu kariery w Major League Soccer, co… po prostu zmienił zdanie. Od kilkunastu lat jest poddawany ciągłym ocenom. Niestety, nie tylko tym wystawianym przez ekspertów z telewizji sportowych. Ale też – właściwie nawet częściej – przez postronnych rodaków czy kibiców katalońskiej drużyny. Którzy to nierzadko potrafią krytykować każdą jego wypowiedź, zachowanie czy aspekty życia prywatnego.

Lewandowscy najwyraźniej mają dość życia w ciągłym napięciu. Presja i hejt ze strony kibiców źle wpływa na Roberta. Z niemal tymi samymi zjawiskami mierzyć musi się jego żona. Sportowa para chce chronić przed tym złem przede wszystkim swoje dorastające dzieci. Wspólnie wychowują dwie córki: 6-letnią Klarę i 3-letnią Laurę. Szczególnie Klara zaczyna rozumieć świat, a nienawistne głosy w multimedialnym świecie bez wątpienia dochodzą też do niej.

A przecież dziecko nie będzie w stanie ot tak zrozumieć, dlaczego setki, bądź tysiące ludzi piszą obrzydliwe rzeczy na temat jego taty, czy też mamy. Ucieczka Lewandowskich? A może nie. Może po prostu wybór najbardziej rozsądnego rozwiązania.

ChatGPT przeprowadził fikcyjny wywiad z Hitlerem o Polsce. Wyszło przerażająco autentycznie

Poprosiliśmy najpopularniejsze narzędzie do wykorzystywania sztucznej inteligencji o przeprowadzenie...

PKO BP ostrzega: „19 maja nie będzie można korzystać z serwisu, ani płacić w sklepach…”

PKO Bank Polski wydał na swojej oficjalnej stronie komunikat...

Ważny komunikat ZUS do emerytów. Jak najszybciej trzeba złożyć te dokumenty

Każdy emeryt musi dopełnić formalności, by Zakład Ubezpieczeń Społecznych...

Magdalena Ogórek ujawniła, co działo się w TVP. Ktoś będzie miał kłopoty

Zdumiewające informacje zawarła w swoim najnowszym wpisie w serwisie...

PiS czy PO? Robert Mazurek odpowiedział wprost. W sieci zawrzało

Robert Mazurek w jednym z najnowszych klipów opublikowanych przez...

Tomasz Szmydt poszedł do polskiego konsulatu w Mińsku. Na miejscu mocno się zdziwił

Sędzia Tomasz Szmydt, który przed kilkunastoma dniami uciekł na...

Stanowski wulgarnie skomentował spot PO. Znany dziennikarz nie wytrzymał

Bardzo agresywny spot atakujący PiS zamieściła w mediach społecznościowych...

Mroczne kulisy „wojny dyskontów”. Czyli jak Biedronka i Lidl rozgrywają Polaków

Ostatnie miesiące w polskim sektorze handlowym zdominowane są przez...

Nowe, niezwykłe nagranie z planu „Kiepskich”! Tak to wyglądało od środka

W sieci pojawiło się kilka dni temu nowe nagranie...

Wiemy, kto dostanie 1000 zł dodatku już od lipca. Jest podpis prezydenta

1000 złotych dodatku do pensji już od lipca? Tak,...

Eksperci ostrzegają Polskę po zamachu na premiera Słowacji: Sygnał alarmowy

Po środowym zamachu na premiera Słowacji Roberta Fico, rozgorzały...