Boniek o zatrzymaniu szefa „Kanału Sportowego”. Ważny wpis byłego prezesa PZPN

Zbigniew Boniek odniósł się do wieści, które obiegły Polskę w niedzielę. Mowa o zatrzymaniu Macieja S. – byłego sekretarza generalnego PZPN, dziś szefa Kanału Sportowego.

To bodaj najbardziej sensacyjne zatrzymanie w światku sportowym ostatnich lat. Maciej S., którego ujęło Centralne Biuro Antykorupcyjne, jest przecież personą znaną i cenioną na piłkarskich i biznesowych salonach.

Jednakże – w związku ze swoją działalnością w Polskim Związku Piłki Nożnej – trafił końcem ubiegłego tygodnia do aresztu. Do sprawy odniósł się już Kanał Sportowy, którego twarzą jest Krzysztof Stanowski, a także między innymi Zbigniew Boniek. To z nim przez lata S. współpracował w polskiej federacji piłkarskiej.

https://brameczki.pl/news/650/maciej-sawicki-cba-kanal-sportowy/

Boniek o Macieju S.: uczciwy, porządny

O zatrzymanym Zbigniew Boniek wypowiada się w samych superlatywach. Bynajmniej nie wierzy w jakąkolwiek winę swojego byłego podwładnego. Nie wyobraża sobie, by ten dopuścił się jakichkolwiek działań niezgodnych z prawem.

– Maciek? Uczciwy, porządny, kompetentny, profesjonalny, szczery, ambitny. Dla mnie to pomyłka – przekazał Zbigniew Boniek.

W podobnym tonie Macieja S. bronią przedstawiciele Kanału Sportowego. Uważają go za profesjonalistę, a także – jak wskazał Boniek – uczciwego i bardzo kompetentnego człowieka.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx