Turysta zobaczył cenę za publiczną toaletę na Krupówkach. Po prostu zamarł

Zakopane każdego dna zaskakuje turystów. Jeden z nich przeżył spory szok, gdy zobaczył cenę za skorzystanie z publicznej toalety na Krupówkach.

Zakopane to najpopularniejszy polski kurort w polskich górach. Miasto nazywane jest nawet stolicą polskich Tatr. To nie dziwi. Zjeżdżają się tam bowiem turyści z całej Polski, a od wielu lat także spoza jej granic.

Jeszcze większą popularność Zakopane budzi w trakcie konkursów skoków narciarskich. Wówczas oprócz turystów miasto nawiedzają także kibice sportowi, którzy nierzadko sprawiają trochę kłopotów wychowawczych spożywając w miejscach publicznych napoje wyskokowe.

Ceny żywności. Co potanieje, a co podrożeje w 2023 roku?

Dążymy jednak do tego, że wraz z najazdem turystów na Zakopane, w sieci możemy znaleźć mnóstwo zdjęć oraz nagrań z tego urokliwego, położonego w sercu Tatr miasta. Jedno z nich odbiło się szerokim echem na popularnej grupie facebookowej.

Zobaczył cenę za toaletę na Krupówkach i zamarł. Tyle trzeba za nią zapłacić

Wpis został opublikowany na popularnej grupie facebookowej „Tatromaniak”, która zrzesza fanów polskich Tatr. Jeden z nich wybrał się na przechadzkę po Krupówkach, a gdy zobaczył cenę za skorzystanie z publicznej toalety, zwyczajnie zamarł.

Może info z czapy, ale takie coś na Krupówkach. Rozumiem inflacja itd. Ale chyba są gdzieś jakieś granice, no chyba że nie ma – napisał internauta, a do wpisu dołączył zdjęcie, z którego wynika, że za skorzystanie z toalety należy zapłacić 10 złotych.

– Jak ma 5 klientów dziennie to musi taką cenę trzymać, bo są to klienci dla których jest ostatnią deską ratunku. Z reguły zapewne nie donoszą potrzeby do muszli klozetowej i dlatego 10 zł – napisał nie bez ironii jeden z internautów.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx