Strona głównaInne publikacjeChoroba wyniszcza Antka Królikowskiego. Fani aktora są wstrząśnięci

Choroba wyniszcza Antka Królikowskiego. Fani aktora są wstrząśnięci

Antek Królikowski jest dziś aktorem nie mniej rozpoznawalnym, niż jego ojciec. Niestety, Pawła Królikowskiego nie ma z nami już od lutego 2020 roku. Zatem – choć trudno w to uwierzyć – już za 4 miesiące wybije 3. rocznica odejścia artysty. Jego syn niestety również zmaga się z poważną chorobą. 

Media nie ustają w drążeniu, jaki wpływ na życie Antoniego Królikowskiego ma wyniszczająca choroba, którą ujawnił kilka miesięcy temu. I tak portal Gwiazdy24.pl zwraca uwagę na złośliwości ze strony niektórych „kolegów z branży” wobec Królikowskiego.

Choroba Antka Królikowskiego wyniszcza młodego aktora

Chociażby Kuba Wojewódzki dziwił się – nawiązując do plotek – że tak bardzo niepokojące informacje 33-letni aktor ujawnił dopiero w dobie poważnego kryzysu wizerunkowego. Ten jednak odpierał zarzuty, jakoby „wymyślona” choroba miała być PR-ową zagrywką. Gwiazdor zapewnia, że sprawa jest naprawdę poważna.

Antoni Królikowski choruje na stwardnienie rozsianie. Poinformował o tym wiosną bieżącego roku, gdy wziął udział w programie TVN-u „Przez Atlantyk” – podaje rzeczony serwis.

Jeszcze kilka lat temu Antek Królikowski był pełnym energii, świetnie rokującym aktorem. Jednakże w ostatnim czasie coraz mniej mu wychodzi. Ba! Coraz częściej wykazuje się niesubordynacją, za co jest powszechnie krytykowany. Co gorsza, w utrzymaniu się na szczycie nie pomaga choroba, z jaką Królikowski się zmaga.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Objawy stwardnienia rozsianego to m.in.:

  • zmęczenie,
  • zaburzenia snu,
  • osłabienie siły,
  • ciężkość i bóle nóg.
  • skurcze i sztywność mięśni

Z nieoficjalnych informacji, do jakich dotarli dziennikarze mediów branżowych wynika, że stan zdrowia coraz mocniej utrudnia Antoniemu Królikowskiemu aktywność zawodową. On sam – jak zauważają przyjaciele – robi jednak dobrą minę do złej gry i chce korzystać z życia póki czas.

Trudny okres w życiu gwiazdora

Nie dość zatem, że Antek zapadł na poważną, mającą na swoim koncie multum ludzkich istnień przypadłość, to jeszcze musi zmagać się z masą hejtu i wszechobecnej krytyki. Praktycznie każda jego inicjatywa jest torpedowana już na starcie. Sytuacja jeszcze bardziej pogorszyła się po śmierci ojca.

Ojca, z którym przecież – jak sam twierdzi – relacje miał raczej szorstkie. Nie oznacza to jednak, że mu go nie brakuje. Miejmy nadzieję, że w życiu młodego, acz zasłużonego już dla polskiej kinematografii i popkultury aktora będzie już tylko lepiej. Tym bardziej, że Wojewódzkiemu powiedział:

– To był taki czas, gdy zaczęły się moje wybory z cyklu: nie mam nic do stracenia. Nagle pojawia się życie, ja mam chorobę, która jest niebezpieczna i nie mam żony, dziecka, wybudowanego domu. Kurczę nie mam zrobionego filmu własnego. Muszę zacząć żyć.

POPULARNE DZIŚ: Biedronka odda ci pieniądze za zakupy. Jest decyzja UOKiK

Smutne doniesienia się potwierdziły. Chodzi o Elżbietę Jaworowicz

Przez dekady była postacią kultową. Przede wszystkim niezwykle rozpoznawalną. Elżbieta Jaworowicz i jej "Sprawa dla reportera" przetrwała naprawdę...

Dagmara z „Królowych życia” wróci do więzienia? Szokujące doniesienia obiegają sieć

Temat Dagmary Kaźmierskiej znowu szerokim echem odbija się w mediach internetowych. Gwiazda popularnego programu "Królowe życia" znalazła się...

Czy Michał Probierz ma żonę i dzieci? Będziecie w szoku: Jak na 51-latka – nieźle

Michał Probierz zyskuje coraz większą popularność wśród kibiców. Selekcjoner reprezentacji Polski odmienił grę biało-czerwonych, a sam dał poznać...

Była prawdziwą damą. Smutne wieści z domu Beaty Tyszkiewicz

Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że Beata Tyszkiewicz będzie w show-biznesie do końca swoich dni. Prawdziwa dama,...

Ostatnie newsy