Strona głównaRozrywkaDramat Beaty Tyszkiewicz. Postanowiła wyznać całą prawdę

Dramat Beaty Tyszkiewicz. Postanowiła wyznać całą prawdę

W ostatnich miesiącach szum medialny wokół Beaty Tyszkiewicz ustał. 85-letnia kobieta, nazywana przez niektórych „pierwszą damą polskiego show-biznesu”, kilka lat temu wycofała się z życia publicznego. 

Tyszkiewicz była jurorką w programie „Taniec z gwiazdami” przez niespełna 3 lata. Pełniła tę rolę w latach 2014-2017. Wówczas, będąc jeszcze czynną gwiazdą rodzimego show-biznesu, prezentowała się i wypowiadała w sposób godny podziwu.

Niestety, prawie 7 lat temu doznała zawału serca. Wówczas przeprowadzono u niej z powodzeniem zabieg udrożnienia tętnicy wieńcowej. Niedługo potem artystka wycofała się z życia publicznego. Dziś – oględnie mówiąc – nie jest u niej szczególnie wesoło.

Beata Tyszkiewicz – co robi w 2024 r.?

Jeżeli chodzi o odpowiedź na pytanie o to, co u Beaty Tyszkiewicz, bez wątpienia nie usatysfakcjonuje ona fanów aktorki. Jak już wiele miesięcy temu serwisy plotkarskie cytowały anonimowo jedną z bliskich przyjaciółek 85-latki.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Mówiła ona wówczas, że Tyszkiewicz „całkowicie izoluje się”, ciągle siedzi w mieszkaniu oraz pali ogromne ilości papierosów. Niestety, to nie koniec niewesołych wieści.

Jak się bowiem okazuje, Beata Tyszkiewicz niezwykle cienko przędzie również w aspektach finansowych. Pieniądze zarobione w Polsacie oraz przy okazji prowadzenia innych przedsięwzięć, szybko topnieją. Na domiar złego świadczenie emerytalne leciwej gwiazdy wynosi zaledwie około 2000 złotych. Musi zatem nie tylko przebywać przez większość czasu w dojmującej samotności, ale i… mocno zaciskać pasa. Co na temat swojej emerytury mówi sama Tyszkiewicz?

– Emeryturę mam niską, ale mówiąc o tym, nie biadoliłam, bo ludzie mają niższe. Tylko że to po 60 latach pracy przeszło… Kiedyś nikt nam nie mówił o żadnych składkach, ubezpieczeniach stwierdziła niegdyś w rozmowie z dziennikiem „Fakt”.

Smutne doniesienia się potwierdziły. Chodzi o Elżbietę Jaworowicz

Przez dekady była postacią kultową. Przede wszystkim niezwykle rozpoznawalną. Elżbieta Jaworowicz i jej "Sprawa dla reportera" przetrwała naprawdę...

Dagmara z „Królowych życia” wróci do więzienia? Szokujące doniesienia obiegają sieć

Temat Dagmary Kaźmierskiej znowu szerokim echem odbija się w mediach internetowych. Gwiazda popularnego programu "Królowe życia" znalazła się...

Czy Michał Probierz ma żonę i dzieci? Będziecie w szoku: Jak na 51-latka – nieźle

Michał Probierz zyskuje coraz większą popularność wśród kibiców. Selekcjoner reprezentacji Polski odmienił grę biało-czerwonych, a sam dał poznać...

Była prawdziwą damą. Smutne wieści z domu Beaty Tyszkiewicz

Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że Beata Tyszkiewicz będzie w show-biznesie do końca swoich dni. Prawdziwa dama,...

Ostatnie newsy