Dwóch piłkarzy na wylocie z Barcelony. W Katalonii chcą ciąć koszty

FC Barcelona ma poważne finansowe kłopoty i wiadomo o tym nie od dziś. Kolejne finansowe dźwignie czy sprzedane prawa do nazwy stadionu to desperackie poszukiwanie pieniędzy.

Ze względu na nowe limity wypłat dla klubów LaLigi Barcelona będzie musiała latem obniżyć wynagrodzenia dla zespołu aż o 200 milionów euro.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

W związku z tym stolicę Katalonii powinno opuścić kilku zawodników, aby poważnie ciąć koszty.

Zdaniem „Relevo” najbliżej opuszczenia Barcelony są kapitan Sergio Busquets oraz młody talent Ansu Fati.

Kontrakt Busquetsa kończy się już 30 czerwca i najprawdopodobniej nie zostanie przedłużony. Barcelona mogłaby zaoferować Hiszpanowi nową umowę, ale ten musiałby zgodzić się na drastyczną obniżkę pensji.

Barcelona chce zarobić na Fatim

Ansu Fati jeszcze jakiś czas temu błyszczał na Spotify Camp Nou i wróżono mu wielką karierę. Obecnie jednak zaledwie 20-letni atakujący nie potrafi odnaleźć się w drużynie.

W przypadku Fatiego Barcelona mogłaby liczyć na spory zarobek, a zainteresowanie nim przejawia choćby Manchester United.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły