Edyta Górniak kończy karierę w TVP. Powód decyzji może szokować

Od 2013 roku Edyta Górniak była twarzą programu „The Voice od Poland”. Trudno więc wyobrazić sobie, że w tej edycji jurorki już nie będzie. Decyzja celebrytki jest jednak definitywna i bezdyskusyjna. Jaki jest jej powód?

O tym, że Edyta Górniak kończy współpracę, mogliśmy dowiedzieć się od samego źródła. Kobieta zamieściła długi wpis, w którym wyjaśniła, co tak naprawdę wpłynęło na finalną decyzję. Okazało się, że nie był to prosty wybór, a zanim zapadła jakakolwiek odpowiedź na zaproszenie od TVP, minęło kilka tygodni.

Cios dla sympatyków ojca Rydzyka: To prawdopodobnie koniec

Czy miał fanów? Trudno powiedzieć. Raczej ludzi, którzy naprawdę mocno starali się wierzyć w jego żarliwy katolicyzm. Ojciec Tadeusz Rydzyk na przestrzeni ponad trzech...

Wyciekły wewnętrzne sondaże PiS-u! Onet: to zmienia wszystko

Z siedziby PiS przy Nowogrodzkiej znów są "wycieki". Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie jest tym faktem zachwycony. Tym bardziej, że do zakulisowych działań jego...

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

Edyta Górniak o rezygnacji ze współpracy z TVP

– Przepraszam wszystkich fanów tego formatu. To była dla mnie wewnętrzna batalia – można przeczytać w social mediach. Edyta Górniak w tym roku bierze udział w wielu projektach, które wymagają od niej pełnej koncentracji i zaangażowania. W związku z tym, była zmuszona dokonać wyboru, co w chwili obecnej jest dla niej ważniejsze.

MIMO WIELU ŻYCZLIWYCH ROZMÓW I STARAŃ ZARÓWNO ZE STRONY PRODUKCJI PROGRAMU „THE VOICE OD POLAND” JAK I TELEWIZJI POLSKIEJ, NIESTETY NIE MOGŁAM PRZYJĄĆ ZAPROSZENIA DO PROGRAMU W TYM SEZONIE.

Górniak nie zdradziła, czym będzie zajmować się przez najbliższe miesiące, a to bardzo zaciekawiło fanów Edyty Górniak. Chwilowe rozstanie z TVP (w kolejnym sezonie chciałaby wrócić) w dobrych kontaktach z producentami i zapewnienie celebrytki, że przygotowała kilka niespodzianek, przyczyniły się do powstawania licznych scenariuszy. Najwięcej osób przypuszcza, że chodzi o muzykę.

Najnowsze artykuły