Strona głównaZOBACZEdyta Górniak kończy karierę w TVP. Powód decyzji może szokować

Edyta Górniak kończy karierę w TVP. Powód decyzji może szokować

Od 2013 roku Edyta Górniak była twarzą programu „The Voice od Poland”. Trudno więc wyobrazić sobie, że w tej edycji jurorki już nie będzie. Decyzja celebrytki jest jednak definitywna i bezdyskusyjna. Jaki jest jej powód?

O tym, że Edyta Górniak kończy współpracę, mogliśmy dowiedzieć się od samego źródła. Kobieta zamieściła długi wpis, w którym wyjaśniła, co tak naprawdę wpłynęło na finalną decyzję. Okazało się, że nie był to prosty wybór, a zanim zapadła jakakolwiek odpowiedź na zaproszenie od TVP, minęło kilka tygodni.

Edyta Górniak o rezygnacji ze współpracy z TVP

– Przepraszam wszystkich fanów tego formatu. To była dla mnie wewnętrzna batalia – można przeczytać w social mediach. Edyta Górniak w tym roku bierze udział w wielu projektach, które wymagają od niej pełnej koncentracji i zaangażowania. W związku z tym, była zmuszona dokonać wyboru, co w chwili obecnej jest dla niej ważniejsze.

MIMO WIELU ŻYCZLIWYCH ROZMÓW I STARAŃ ZARÓWNO ZE STRONY PRODUKCJI PROGRAMU „THE VOICE OD POLAND” JAK I TELEWIZJI POLSKIEJ, NIESTETY NIE MOGŁAM PRZYJĄĆ ZAPROSZENIA DO PROGRAMU W TYM SEZONIE.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Górniak nie zdradziła, czym będzie zajmować się przez najbliższe miesiące, a to bardzo zaciekawiło fanów Edyty Górniak. Chwilowe rozstanie z TVP (w kolejnym sezonie chciałaby wrócić) w dobrych kontaktach z producentami i zapewnienie celebrytki, że przygotowała kilka niespodzianek, przyczyniły się do powstawania licznych scenariuszy. Najwięcej osób przypuszcza, że chodzi o muzykę.

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy