Edyta Górniak w totalnym szoku! Jest zaniepokojona decyzją Allana

Allan Krupa ma już 19 lat i postanowił zrobić kolejny ważny krok w dorosłość. Edyta Górniak jest zaniepokojona decyzją syna. Młody raper postanowił przystąpić do egzaminu na prawo jazdy!

Syn Edyty Górniak jest już dorosły. Właśnie pierwszy raz podszedł do egzaminu na prawo jazdy. Jak się okazuje jest naprawdę niezłym kierowcą. Allan Krupa zdał za pierwszym razem! Piosenkarka jest dumna z jedynego syna.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Allan Krupa za kierownicą. Edyta Górniak oswaja się z sytuacją

Wokalistka późno zdecydowała się na prawo jazdy. Mimo tego, że od kilku lat posiada dokument uprawniający ją do kierowania pojazdami korzysta z niego raczej rzadko. Teraz jej syn postanowił zostać pogromcą szos.

– Szczerze? Jestem w totalnym szoku. Ludzie rzadko zdają prawo jazdy za pierwszym razem! Nie chodzi o to, że Allana nie doceniam, bo wiem, że od zawsze kocha jeździć. (…) Jestem z niego bardzo dumna. Bardzo! Zaskoczył mnie. Wiem, że to ważny krok w jego dorosłość i męskość. Ale nie jestem super szczęśliwa z tego, z wiadomych względów – wyznała piosenkarka w rozmowie z „Super Expressem”.

Edyta Górniak nie ma zaufania do aut. Nic więc dziwnego, że jest zaniepokojona faktem, iż jej jedyny syn zasiądzie za kierownicą. Polska gwiazda mimo tego, że posiada prawo jazdy, raczej z niego nie korzysta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły